Termin ajurweda jest złożeniem słów ajuh – „życie” oraz weda – wiedza, oznacza „wiedzę o życiu” lub „przebieg życia”. Ajurweda zajmuje się zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym. Jako koncepcja zdrowia i terapii jest uznawana od 1979 przez Światową Organizację Zdrowia.

Masaż Marma
Terapia Marma nazywana jest matką wszystkich terapii uciskowych (akupresura, akupunktura, siatsu, chiap, adan kal). Polega na delikatnej stymulacji punktów Marma. W ciele znajduje się ich 107 i nazywane są Punktami Energetycznej Witalności. Wszystkie części ciała posiadają te punkty w miejscach połączeń mięśni, naczyń krwionośnych, ścięgien, wiązadeł, żył, połączeń nerwowych, kości oraz stawów.

W codziennym życiu z powodu stresu, nadmiernej pracy, niewłaściwych przyzwyczajeń dietetycznych oraz braku ruchu, w punktach Marma gromadzą się toksyny, które blokują swobodny przepływ energii w naszym organizmie. Nacisk na punkty Marma usuwa stres i napięcie z ciała i umysłu, powoduje rozluźnienie zablokowanych miejsc, umożliwia przepływ energii życiowej, do połączonych z nimi organów lub tkanek przywracając je tym samym do życia.

Ajurwedyjski masaż na punktach Marma jest zabiegiem zapewniającym największe możliwości wzmocnienia i odnowy organizmu spośród wszystkich zabiegów ajurwedyjskich. Powoduje harmonijny przepływ energii w organizmie, usunięcie, odprowadzenie toksyn, poprawienie kondycji układu nerwowego, relaksację, odżywienie i odmłodzenie organizmu, podniesienie poziomu energii i witalność, wzmożenie koncentracji, wzmocnienie odporności organizmu, odblokowanie tłumionych emocji i rozluźnienie napięcia mięśniowego oraz reguluje proces trawienia (zaparcia, powolne trawienie, zgaga).

Korzyści:
– odblokowuje kanały energetyczne
– poprawia funkcjonowanie organów wewnętrznych
– poprawia cyrkulację krwi oraz neuroprzekaźników
– oczyszcza z toksyn
– redukuje stres
– uspokaja umysł
– wycisza negatywne emocje
– pobudza do samo leczenia

Wskazania:
– osłabienie
– wyczerpanie organizmu
– brak energii
– chroniczne choroby
– ból mięśni
– stres
– zdenerwowanie
– niepokój
– natłok myśli

Przeciwwskazania:
– choroby psychiczne
– choroby nowotworowe
– obfita menstruacja
– grypa, mocne przeziębienie

Zapraszam na zabiegi:

Studio Power Life
ul. Rakowieckiej 34 lok. 37, 7 piętro
3 min. od metra Pole Mokotowskie
budynek koło pętli tramwajowej

Zapisy i informacje: 506 299 187, k.gwiazdowska@gmail.com

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0