Psychodietetyka

Dzięki wsparciu psychodietetyka zmienisz nawyki żywieniowe i
trwale zredukujesz zbędne kilogramy (bez efektu jo-jo).
Będziesz pracować z motywacją i przekonaniami, rozpoznasz przyczyny i mechanizmy objadania się,
które często mają podłoże psychiczne i/lub emocjonalne.
Osiągniesz szczupłą sylwetkę i wzmocnisz zdrowie.

Inne podejście

Chcę Ci zaproponować inne podejście, w którym dieta jest rozumiana jako sposób odżywiania – nie odchudzania. Jest ona częścią całego zdrowego stylu życia, w którym aktywność fizyczna, zrównoważone emocje i pozytywny umysł wspierają proces chudnięcia/ przybierania na wadze.
Dobrze zbilansowana dieta może być dietą obfitości i dostarczać organizmowi możliwie najlepszych składników odżywczych, po to by był zdrowy i dobrze funkcjonował. Wtedy szczupła sylwetka jest „miłym efektem ubocznym” całego stylu życia.

Zapraszam Cię w fascynującą podróż do wewnątrz, gdzie jeszcze lepiej poznasz swoje myśli i zachowania związane z jedzeniem oraz zweryfikujesz przekonania na temat siebie i swojego ciała. Celem tej podróży jest trwała zmiana nawyków żywieniowych, których miłym efektem ubocznym będzie szczupła i zdrowa sylwetka. Nie odwrotnie 🙂

PODCZAS KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH POZNASZ KONKRETNE NARZĘDZIA I METODY, KTÓRE POZWOLĄ CI ZROZUMIEĆ

Dlaczego zdarza nam się zajadać stres?

Co takiego się dzieje, że w trudnych chwilach jemy zbyt dużo i niezbyt zdrowo?

Co powoduje, że większość diet w dłuższej perspektywie jest nieskuteczna?

Ludzie, którzy je stosowali po jakimś czasie wracają do swojej wagi lub tyją jeszcze bardziej?

brenda-godinez-228181
Jak trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe?

Tak, żeby polubić zdrowe jedzenie i nie traktować je jako „niesmaczne, dziwne lub trudne do ugotowania”?

W jaki sposób stosować zdrowy styl życia?

Wtedy, gdy jesteśmy zabiegani i nie starcza nam na nic czasu?

Warto wtedy się zastanowić: co próbuję zastąpić jedzeniem? A może czegoś się obawiam?
Dlaczego nie chcę czuć, tego co właśnie czuję i wolę zredukować napięcie jedzeniem lub piciem?
To, co odkryjemy może być naprawdę ciekawe i pomoże nam w zmianie złych nawyków żywieniowych.

Każdy z nas ma swoje rytuały związane z jedzeniem. Znam osoby, które uwielbiają zaczynać dzień od filiżanki kawy. Są też tacy, dla których niedzielny obiad musi koniecznie składać się z dwóch dań, z czego na drugie musi być kotlet, ziemniaki i surówka. Niektórzy lubią mieć przy sobie miskę chipsów gdy oglądają telewizję. Najbardziej relaksują się chrupiąc przekąski i oglądając komedie. Inni raz w tygodniu chodzą do ulubionej kawiarni gdzie zamawiają ulubioną kawę z ulubionym ciastkiem. Po pierwszym łyku już czują jak całe ich ciało ogarnia miła rozkosz. Przy ciastku zaś, są już w niebie…
Jeśli zatem nagle wprowadzamy restrykcyjną dietę to nic dziwnego, że jakaś część nas bardzo się zbuntuje i będzie walczyć o przywrócenie „starego i znajomego”. Każda zmiana stylu jedzenia może powodować w umyśle i emocjach małą (albo dużą) rewolucję. Przyjrzymy się bliżej temu co tak naprawdę się dzieje i jak możemy łagodniej i z sukcesem przejść przez cały proces.

Co zyskasz podczas konsultacji i regularnej pracy z psychodietetykiem

 • Rozpoznanie przyczyn objadania się
 • Redukcję kilogramów
 • Pracę nad samooceną
 • Pracę nad motywacją
 • Edukację prozdrowotną
 • Zmianę nawyków żywieniowych

Cennik sesji indywidualnych

Czas trwania sesji: 60 min

Koszt konsultacji indywidualnej online 230 zł

Pakiet 3 konsultacji 690 zł, płacisz tylko 590 zł
Pakiet 5 konsultacji 1150 zł, płacisz tylko 950 zł

Kontakt

FORMULARZ

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO i polityka prywatności znajduje się TUTAJ

  ZAPISY NA KONSULTACJE ONLINE (NA ZOOMIE/ SKYPIE)
  Chcesz się zapisać na konsultacje?
   Wpisz swoje dane w formularzu zgłoszeniowym
  lub napisz maila na adres: kasia@kasiagwiazdowska.com
  • Dzięki coachingowi dietetycznemu udało mi się zapanować nad moim wilczym głodem, który najczęściej dopadał mnie wieczorem lub w nocy. W ciągu dnia udawało mi się zdrowo jeść, ale gdy wracałem z pracy… często jadłem zbyt dużo i byle jak. Teraz bardziej zwracam uwagę na to co i jak jem, udaje mi się wybierać zdrowe posiłki w pracy, na lunchach biznesowych i na wakacjach z rodziną. Dzięki sesjom z p. Katarzyną zmieniłem swój stosunek do jedzenia. Teraz jem bardziej świadomie i zdrowo.

   Piotr Warszawa
  • Do p. Kasi trafiłam w sytuacji gdy już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek schudnę. Byłam na różnych dietach i zawsze kończyły się one tak samo: na początku chudłam, a potem niestety po kilku miesiącach wracałam do wagi, a nawet tyłam jeszcze bardziej… dzięki p. Kasi udało mi się zmienić moje podejście do jedzenia, przekonania na swój temat oraz mojego ciała. Teraz bardziej szanuję siebie, nie krytykuję się tak bardzo jak mi się nie uda zdrowo jeść, a dietę traktuję jako zdrowy styl życia, a nie tylko chwilowy reżim. Dzięki coachingowi dietetycznemu udało mi się pokonać swoje lęki i złość związaną z brakiem akceptacji swojego ciała. W ciągu 3 miesięcy schudłam 10kg i ta waga utrzymuje się do dziś.

   Magda Magda
  • Dzięki pracy z p. Katarzyną udało mi się skutecznie zmienić swoje nawyki żywieniowe. W ciągu pół roku schudłam 15 kg bez efektu jo-jo. Wyleczyłam się z uzależnienia od słodyczy i wieczornego jedzenia. Bardziej dbam teraz o to, co jem i jak jem. Jedzenie stało się dla mnie przyjemnością i nie katuję się już restrykcyjnymi dietami.

   Agnieszka Warszawa

  Informacje otrzymane na konsultacji nie mogą zastępować wizyty u lekarza. Nie należy ich rozumieć jako:

  – konsultacji zastępującej osobistą wizytę u specjalisty, udzielenia świadczenia zdrowotnego w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 1996 roku o zawodzie lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. 1997 r. Nr 28 poz. 152) i ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej ( Dz. U. 2011r. Nr 112, poz. 654 z późn. zm.) oraz badania pacjenta w rozumieniu ustawy z dnia 5 grudnia 1996 roku o zawodzie lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. 1997 r. Nr 28 poz. 152),
  -postawienia diagnozy, czy rozpoznania choroby, wskazań dotyczących sposobu leczenia, czy wyboru formy terapii.

  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  0