Katarzyna Gwiazdowska

Moją misją jest wspieranie zdrowia, wewnętrznej harmonii i pokoju w sercu.

Nazywam się Katarzyna Gwiazdowska.
Jestem psychologiem, trenerem i psychodietetykiem.

Zaczynałam pracę jako wykładowca na wyższej uczelni i trener w biznesie, ale moje serce zawsze było związane z rozwojem osobistym i duchowym. Obecnie zajmuję się holistyczną pracą nad zdrowiem i przywracaniem naturalnej harmonii ciała i ducha.

Prowadzę warsztaty z rozwoju osobistego. Udzielam konsultacji indywidualnych związanych ze zmianą nawyków żywieniowych, poradnictwem psychologicznym oraz sesje Soul Body Fusion. Organizuję również wyprawy zagraniczne, podczas których łączymy wypoczynek z rozwojem duchowym.

Szczególne miejsce w moim sercu zajmuje praca z kobietami. Prowadzę kręgi kobiet, warsztaty tańca orientalnego oraz warsztaty SBF dla kobiet na Malcie. Na tych  warsztatach pracujemy nad poczuciem własnej wartości, akceptacją siebie i swojego ciała, inteligencją emocjonalną oraz rozwojem osobistym.
Ponadto tłumaczę konsekutywnie i symultanicznie z j. angielskiego na j. polski. warsztaty zagranicznych nauczycieli.

Moja edukacja

2002-2003

W latach 2002-2003 przez rok akademicki studiowałam w Paryżu na Universite Paris X Nanterre, gdzie zrobiłam badania do mojej pracy magisterskiej na temat stereotypów i uprzedzeń kulturowych.

2005

Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej na kierunku psychologia międzykulturowa.

W Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA ukończyłam Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego oraz w 2011 Studium Treningu Interpersonalnego.

2013

Zdobyłam dyplom psychodietetyka na studiach podyplomowych SWPS.

2017

Ukończyłam kurs badania żywej kropli krwi w jasnym polu widzenia
i otrzymałam tytuł technika analityki medycznej
nr zawodu 321201, średni personel
ds. zdrowia
o nr klasyfikacji 32 (wg rozporządzenia Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej)

Od kogo się uczyłam?

Uczyłam się od wielu wybitnych nauczycieli w Polsce i za granicą m.in.: Ewy Foley (roczny Instytut Świadomego Życia, asystowanie na detoksach i warsztatach rozwoju osobistego w latach 2009 – 2016), Joy Manne (ustawienia hellingerowskie, praca z wewnętrznym krytykiem 2012 r. ), dr Saurabh Pardeshi i dr Lita Das (Ajurweda, w latach 2013 – 2016), Jonette Crowley (kurs nauczycielski Soul Body Fusion 2015r. ), Davida Neenana (Business & You 2015r.) Mattie Davis-Wolfe i David Thompson (warsztaty szamańskie 2016r.), Shachar Caspi (Art of Love 2016r.).

Doświadczenie zawodowe

W latach 2007 – 2010 pracowałam jako wykładowca na wydziale Psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzanie. Równolegle od 2007 do 2013 pracowałam jako trener biznesu prowadząc szkolenia z komunikacji, pracy zespołowej, przywództwa i rozwiązywania konfliktów.
W latach 2013 – 2016 byłam managerem w Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce, gdzie zajmowałam się zarządzaniem ośrodkiem i rozwijaniem Centrum Ajurwedy. Od 2012 r. prowadzę warsztaty rozwoju osobistego, detoksy, konsultacje psychodietetyczne, a od 2015r. także warsztaty i sesje indywidualne Soul Body Fusion.

KONTAKT ZE MNĄ

E-MAIL
kontakt@kasiagwiazdowska.com

TELEFON
+ 48 506 299 187

FACEBOOK
facebook.com/kasiagwiazdowskacom

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0