Detoks holistyczny

Zapraszam Cię w fascynującą podróż przez Twoje ciało, umysł, emocje i ducha.
W czasie tej podróży oczyścisz nie tylko swój organizm,
ale także różne sfery życia.

Holistyczne oczyszczanie ciała, emocji, umysłu i ducha.

Program holistycznego oczyszczania organizmu przeznaczony jest dla kobiet, dla których ważne jest zdrowie i naturalne piękno. Podczas tego warsztatu wzmocnisz siły witalne swojego ciała oraz pobudzisz jego pierwotne zdolności do samooczyszczania i samouzdrawiania. Każdego dnia Twój organizm narażony jest na wpływ wielu negatywnych czynników – niewłaściwe odżywianie, stresogenny tryb życia, zanieczyszczenie środowiska, tłumione emocje. W rezultacie możesz miewać spadki nastroju, odczuwać ogólne osłabienie, depresję. Wystarczy oczyścić swoje ciało z toksyn, aby nabrać lekkości, odzyskać energię życiową i aby umysł się wyostrzył. Po takim przygotowaniu ciała, praca nad rozwojem emocjonalnym i duchowym staje się bardziej efektywna.

Zapraszam Cię w fascynującą podróż do wewnątrz, gdzie jeszcze lepiej poznasz swoje myśli i zachowania związane z jedzeniem oraz zweryfikujesz przekonania na temat siebie i swojego ciała. Celem tej podróży jest trwała zmiana nawyków żywieniowych, których miłym efektem ubocznym będzie szczupła i zdrowa sylwetka. Nie odwrotnie 🙂

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Nowy poziom entuzjazmu, witalności i dobrostanu

Dużo siły i energii życiowej

Piękną sylwetkę, promienną cerę, błysk w oczach

Radość z życia i zadowolenie

Nauczysz się jak dbać o swoją wewnętrzną harmonię

Nauczysz się jak odczytywać informacje płynące z Twojego ciała

hop
Dowiesz się w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak się relaksować

Poznasz uzdrawiającą moc oddechu, powitania słońca, hatha jogi i medytacji

Silny układ odpornościowy, promienne zdrowie, doskonałe samopoczucie

Znaczące odmłodzenie organizmu, zmysłowość

Możesz zyskać jeszcze więcej!

Jednak to odkryjesz już sama podczas uczestnictwa w warsztacie

Co stracisz dzięki detoksowi?

 • Kilka zbędnych kilogramów i duużżooo toksyn
 • Zmęczenie i niezadowolenie ze swojego ciała
 • Stare, zalegające stresy
 • Blokady energetyczne
 • Zniechęcenie i letarg
sok

Czym jest holistyczna metoda oczyszczania organizmu?

W podejściu holistycznym organizm jest traktowany jako całość. Zarówno ciało, jak i umysł, emocje i duch są częścią tego samego cudownego mechanizmu. Dlatego też w czasie tego programu stosowane są różne metody, które oddziaływają na wymienione obszary. W celu wyeliminowania toksyn z organizmu stosujemy świeże soki owocowe i warzywne, homeopatie, zioła, witaminy, glinkę, zabiegi hydrokolonoterapii (oczyszczenie jelita grubego). W programie będzie także codzienna poranna medytacja, joga, marsze i spacery, taniec, techniki relaksacyjne i oddechowe, wykłady oraz ćwiczenia praktyczne. Będzie też czas na odpoczynek i pracę własną. Zdrowie, witalność, radość życia i lepsza ogólna kondycja psychofizyczna od tej chwili staną się Twoim naturalnym stanem!

 • Moja żona trafiła do p. Kasi gdy była w ciężkim stanie, już prawie nie mogła chodzić. Była chora na toczeń, okropny ból w stawach i w całym ciele... To jest choroba autoimmunologiczna, która atakuje tkankę łączną. Pani Kasia zaproponowała jej detoks. Ona wcześniej próbowała wiele terapii medycyny konwencjonalnej i nic niestety nie pomagało. Angela nigdy nie wierzyła w takie naturalne metody zdrowotne, ale po rozmowie z Panią Kasią stwierdziła, że co jej szkodzi. Zawzięła się, zrobiła głodówkę, piła te wszystkie zioła i mikstury. Przez pierwsze trzy dni czuła się jeszcze gorzej, ale wytrwała całe siedem dni. Potem wróciła powoli do jedzenia i proszę sobie wyobrazić, że TYDZIEŃ PO DETOKSIE WSZYSTKIE OBJAWY TOCZNIA MINĘŁY. TO BYŁO JAK CUD. Zaczęła nabierać sił, wstała przede wszystkim z łóżka, zaczęła zajmować się trójką naszych dzieci, wróciła do pracy (była na zwolnieniu od dwóch lat!). Dziś zastępuje mnie w pracy po to, żebym ja dziś mógł do Was przyjechać. Nawet nie wiem jak mam wyrazić moją wdzięczność....?

  Piotr Bydgoszcz
 • Na detoks do Kasi trafiłam gdy miałam depresję z myślami o bezsensie życia i silne alergie. Do tego ważyłam 84 kg, bolał mnie kręgosłup, nogi i głowa. Miałam zaparcia i okropne bóle brzucha. Wyniki krwi uwidoczniły anemię. Czułam się jak starsza Pani, a miałam tylko 36 lat. Przygotowania do detoksu poczyniłam starannie i ściśle według instrukcji kolejno odstawiałam produkty. Najgorzej było z cukrem, bo moje minimum to było 3-4 snikersy na noc. Ale dałam radę. Detoks był dla mnie mocny, czasami trudny, ale wróciłam odnowiona i lżejsza o 12 kg, licząc też okres przygotowań. Dziś ważę 54 kilogramy, w sumie przez rok schudłam 30 kilogramów bez efektu jo-jo. Jestem spokojniejsza, uważniejsza, skoncentrowana, nie mam depresji, ani alergii. Wbiegam po schodach, pędzę codziennie rano do autobusu, nie boli mnie nic.  Dziękuję Ci Kasiu za Twój wkład włożony w ten mój proces.

  Kasia Monachium

Kontakt

FORMULARZ


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOLISTICA Katarzyna Gwiazdowska reprezentowaną przez *Katarzynę Gwiazdowską* w celu kontaktu i/lub realizacji usługi.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO i polityka prywatności znajduje się TUTAJ

  KATARZYNA GWIAZDOWSKA

  E-MAIL
  kontakt@kasiagwiazdowska.com

  TELEFON
  +48 506 299 187

  FACEBOOK
  facebook.com/kasiagwiazdowskacom

  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  0