To jest przykładowa strona. Różni się ona od postu na blogu, ponieważ pozostanie ona ciągle w jednym miejscu i pokaże się w panelu nawigacyjnym na twojej stronie (w przypadku większości szablonów). Większość osób zaczyna od strony 'O mnie’ lub 'O nas’, która przedstawia ich potencjalnym odwiedzającym stronę. Może to być coś takiego:

Cześć! Jestem kurierem na rowerze za dnia, nocą aktorem amatorem, a to jest mój blog. Mieszkam w Gdańsku, mam wspaniałego psa o imieniu Azor i uwielbiam piña coladę. (Oraz to, kiedy łapie mnie deszcz.)

…lub coś bardziej jak to:

Firma XYZ została założona w 1971 roku i od tamtej pory wytwarza najlepszej jakości wihajster na rynku. Zlokalizowana w Pacanowie zatrudnia ponad 2000 osób i jest powodem samego dobrodziejstwa dla lokalnej społeczności.

Jako nowy użytkowni WordPressa, powinieneś odwiedzić swój panel administracyjny, aby skasować tę stronę i stworzyć nowe, dostosowane do Twoich potrzeb strony. Miłej zabawy!

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera, a otrzymasz 10% zniżki* na dowolny warsztat lub konsultację indywidualną!

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017 poz.1219 ) na podany adres e-mail, na temat usług oferowanych przez HOLISTICA Katarzyna Gwiazdowska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Też nie lubimy spamu, więc informację newsletter wysyłamy raz na miesiąc, w każdej chwili możesz też z niej zrezygnować i wypisać się z bazy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i w celu otrzymywania newslettera. Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych zawartymi w polityce prywatności strony www.kasiagwiazdowska.com. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO i polityka prywatności znajduje się TUTAJ

(*) zniżka jest jednorazowa i nie obejmuje Kursu Nauczycielskiego SBF
W każdej chwili możesz się wypisać z newslettera.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0