Krąg Kobiet On-line

Zapraszam Cię serdecznie do Kręgu Kobiet

TERMINY

15.12, 19.01, 23.02, 23.03
18:30 – 21:30

MIEJSCE

On-line na Zoom’ie

INWESTYCJA

Inwestycja: 30 zł
Płatność przelewem przed kręgiem

 

Jeżeli szukasz wzmocnienia swojej kobiecości, wsparcia życzliwych osób, przestrzeni na dzielenie się swoimi radościami
i smutkami, poczucia siostrzeństwa tak potrzebnego w dzisiejszych czasach – zapraszam Cię na nasze spotkania. Tworzymy wspólnotę świadomych kobiet, które wzmocnione „u źródła” mogą później realizować siebie w pełni w pracy zawodowej i w życiu osobistym. 

Od wieków na całym świecie w różnych kulturach kobiety zasiadały w kręgu. Czasem spotykały się w Czerwonym Namiocie podczas menstruacji, aby świętować swoją kobiecość, zatrzymać się, dzielić się ważnymi sprawami, słuchać i być wysłuchaną oraz poczuć swoje połączenie z cyklami natury. Dziś, w świecie bardzo męskim, gdzie praca wymaga od nas często rywalizacji, a dom łączenia wielu funkcji na raz – matki, żony, partnerki, kochanki, kobiety pracującej itp. – zasiadanie w kręgu jest tym bardziej nam potrzebne, aby przywrócić wewnętrzną równowagę i zanurzyć się w kobiecości. Mieć tylko czas dla siebie, odetchnąć i nabrać pozytywnej energii. Wtedy nasza kobiecość może rozkwitnąć! 

Co robimy podczas tych spotkań?

– rozwijamy swoją kobiecość
– wzmacniamy swoją intuicję
– pracujemy nad poczuciem własnej wartości
– praktykujemy poszerzanie świadomości poprzez medytację i Soul Body Fusion®
– nawiązujemy lepszy kontakt ze swoim ciałem poprzez masaże, taniec, ruch i oddech
– wsłuchujemy się w głos naszego serca
– rozmawiamy na ważne dla nas tematy i dzielimy się doświadczeniem
– dbamy o siebie nawzajem
– dzielimy się takimi kobiecymi wartościami jak opiekuńczość, czułość, miłość, wsparcie emocjonalne, wzajemny szacunek, mądrość
– jesteśmy prawdziwe, zdejmujemy maski i nie oceniamy się na wzajem
– dbamy o Matkę Ziemię
– odpoczywamy w przestrzeni serca i miłości

„Kręgi Kobiet są po to, żeby stworzyć kobietom bezpieczną przestrzeń, w której mogą wyrażać wszystko, co im leży na sercu. Otrzymać uwagę, empatię, współczucie, zrozumienie, odzwierciedlenie, uzdrowienie, wzmocnienie, wsparcie i inspirację do działania. Naczelną zasadą kręgu jest prawda. Ego zostaje wycofane, bo tu celem nie jest, żeby komuś zaimponować czy wywrzeć wrażenie. W kręgu chodzi o to, żeby być autentyczną i naprawdę dzielić się sobą”. – Tanna Jakubowicz Mount. 

 

Znaczenie kręgu

Krąg jest archetypem, symbolizującym równość i nieskończoność. W środku kręgu często ustawia się ołtarz pełen przedmiotów mocy takich jak: kryształy, świeczka, żywe kwiaty, biała szałwia, karty intuicyjne itp. Pozbawione jakiejkolwiek hierarchii siedzimy wszystkie w kręgu w jednakowej odległości od siebie i od centrum kręgu. To pomaga nam nie tylko poczuć jedność na płaszczyźnie fizycznej, ale również umożliwia głębszy kontakt duchowy. Jedna kobieta, często zwana prowadzącą, trzyma przestrzeń i prowadzi krąg. 

Co dają kręgi?

Dzięki takim spotkaniom możesz jeszcze bardziej zbliżyć do siebie, odkryć pragnienia swojego serca i poczuć swoją wewnętrzną moc. W kręgu nie udzielamy rad, ani nie narzucamy niczego, nie plotkujemy i nie rozmawiamy o innych. Możesz poczuć się w tej przestrzeni w pełni bezpiecznie, wysłuchana i zobaczona taką,  jaką jesteś. Ważna jest dla nas autentyczność i Prawda. 

Możesz też spotkać osoby, z którymi nawiążesz głęboką relację i przyjaźń .

Prowadząca:

Kasia Gwiazdowska – psycholog, psychodietetyk, nauczycielka metody Soul Body Fusion®. Prowadzi kręgi kobiet już od 2012r. Uczyła się pracy z kobietami od wybitnych nauczycielek takich jak: Ewa Foley (Polska), Jonette Crowley (USA), Komala de Amorim (Brazylia), Santoshi (Hiszpania), Arvick Baghramian (Iran/Hiszpania). W swojej pracy opiera się na praktyce Soul Body Fusion, tradycji jogi i tantry, szamanizmie współczesnym oraz pracy w nurcie psychoterapii zorientowanej na proces. 

Dodatkowe informacje:

Na każde spotkanie wymagane są zapisy pod adresem: kontakt@kasiagwiazdowska.com lub poprzez formularz zapisów na stronie. 

Na każde spotkanie wymagane są zapisy pod adresem: kontakt@kasiagwiazdowska.com lub poprzez formularz zapisów na stronie. Płatność przelewem przed spotkaniem. Dane do konta podamy przy zapisie na krąg. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy Tobie link do spotkania na zoomie

Informacje i zapisy:

E-mail lub formularz poniżej
Kasia Gwiazdowska kom. +48 506 299 187

ZAPISZ SIĘ

KONTAKT ZE MNĄ
Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.