Certyfikowany
Kurs Praktyka
Soul Body Fusion®
14 stycznia (niedziela)
10.00-18.00 / online

“Ludzie wciąż zmagają się z problemami, zarówno fizycznymi jak i mentalnymi, nie przypuszczając nawet, co leży u podłoża tego wszystkiego: zerwana więź pomiędzy duszą i ciałem.” Deepak Chopra.

Kiedy Soul Body Fusion® może pomóc?

Nie wiesz jaką drogą w życiu pójść

Jesteś na życiowym rozstaju dróg, czujesz brak równowagi w swoim życiu

Czujesz się zagubiony

Masz wrażenie, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz tego osiągnąć.

Odczuwasz brak szczęścia

Masz niskie poczucie własnej wartości, doświadczasz depresji, często chorujesz.

Pragniesz rozwinąć swoją intuicję

Komunikować się z poziomu serca i używać intuicji w życiu codziennym

Chcesz doświadczyć pełni

Pragniesz w pełni rozwinąć swój potencjał we wszystkich obszarach swojego życia

Pragniesz się rozwinąć

Chcesz doświadczyć nowych, wyższych, głębszych wymiarów siebie

Dzięki praktyce Soul Body Fusion®:

 • Odzyskasz wewnętrzną równowagę
 • Połączysz się ze swoim Wyższym Ja
 • Poczujesz swoją wewnętrzną MOC
 • Zaufasz bardziej swojemu sercu
 • Pogłębisz kontakt ze swoją duszą i poczujesz jej prowadzenie w swoim życiu!

Opinie uczestników:

 • Dla mnie SBF było niesamowitym doświadczeniem miłości, wdzięczności, radości i spokoju wewnętrznego. Niesłychane doświadczenie olbrzymiej mocy. Po raz pierwszy w życiu doświadczyłam jedności ciała i ducha. Poczułam się pełnią. Światło, które pojawiło się w moim sercu, jest ze mną do dziś. Kasiu, dziękuję Ci za profesjonalizm i ciepło.

  Dagmara Warszawa
 • Dzięki SBF wróciłam do siebie, do tego stanu, w którym nic nie potrzebuję z zewnątrz, aby czuć się szczęśliwa. Czuję jedność ze sobą i całym Wszechświatem na najgłębszym poziomie. Poziomie Duszy. Jestem pełna radości i czuję, że wszystkie odpowiedzi mam już w sobie. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

  Paulina Płońsk
 • Nie przypuszczałem, że skoki kwantowe, wewnętrzne przemiany mogą odbywać się w jednej chwili, tak „po prostu” z taką lekkością, mimo mierzenia się z Ego i ograniczeniami umysłu. Czuję, że w końcu udało mi się wyjść z roli ofiary i zupełnie inaczej spojrzeć na moje życie. Zamknąłem trudny rozdział w moim życiu i otwieram się na NOWE. Polecam. Warto.

  Piotr Kraków

WSZYSTKIE ODPOWIEDZI SĄ W NAS

Tak mówi wiele tradycji duchowych. Tylko sztuką jest do nich dotrzeć. Aby usłyszeć głos swojego serca czy też głos swojej duszy należy wyciszyć rozgorączkowany umysł. To dla współczesnego człowieka jest nie lada wyzwaniem.

Nasz umysł jest wypełniony różnymi przekonaniami, wzorcami z przeszłości, głosami naszych rodziców, nauczycieli ze szkoły, doradców. Gdy będziemy tylko go słuchać może się okazać, że nigdy tak naprawdę nie usłyszymy siebie.

Soul Body Fusion® pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Przewodnika, który mądrze będzie prowadził nas przez meandry życia. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym.

Czego się dowiesz na kursie Soul Body Fusion®?

 • Jak ponownie doświadczyć połączenia duszy i ciała? Jest to nasz naturalny stan, o którym zapomnieliśmy. I to właśnie oddzielenie może być źródłem naszego cierpienia.
 • Dlaczego tracimy kontakt ze swoją duszą i jak możemy go przywrócić?
 • Jak rozpoznać głos swojej duszy/ serca w odróżnieniu od głosu ego/ umysłu?
 • W jaki sposób połączenie z duszą wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne?
 • Czym są wymiary świadomości 3D, 4D i 5D? Jak możemy wpływać na swoje wibracje i wznosić się ponad dualność, ponad 3D?
 • W jaki sposób korzystać z prawa przyciągania dzięki koherencji serca?
 • Jak odczuwać pełnię i jedność ze wszystkim, co jest?
 • Czym jest duchowość w praktyce? W jaki sposób praktyka SBF może podnieść jakość życia?
 • Czym jest ścieżka duszy? I jak nią podążać?
 • Jak wykorzystać tą praktykę dla siebie i dla moich bliskich?

Odpowiedź na te pytania oraz wiele innych znajdziesz na Kursie.

Dołącz do międzynarodowej społeczności Praktyków Soul Body Fusion® na całym świecie, którzy pomagają ludzkości wznieść się na wyższy poziom świadomości oraz prowadzić radosne i spełnione życie dzięki prowadzeniu Duszy!

Czym jest praktyka Soul Body Fusion®?

Soul Body Fusion® to prosta metoda, która pomaga wznieść się na wyższy poziom świadomości. Opiera się na praktyce uważności i pracy z intencją. Jej sednem jest niedziałanie i koncentrowanie się na byciu w pełni obecnym w ciele. Wyciszamy umysł i wsłuchujemy się w głos serca/ duszy. Wzmacniamy intuicję i sprawiamy, że duchowe i fizyczne aspekty są w nas jeszcze bardziej ze sobą połączone. Dzięki temu możemy mieć lepszy dostęp do najwyższej mądrości, która jest w nas. Pozostawiamy za sobą lęk i ograniczenia naszego umysłu oraz wznosimy się na taki poziom świadomości, gdzie miłość, harmonia i spokój są naszym naturalnym stanem bycia. Kiedy sprowadzamy wyższą świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie. Wtedy połączenie z naszym najwyższym potencjałem jest żywe i klarowne.

Czym jest praktyka Soul Body Fusion® nie jest?

Ta metoda nie jest medytacją, w której szybujemy wysoko do innych stanów świadomości, tracąc uziemienie. Nie jest to też praktyka wychodzenia z ciała, wręcz odwrotnie! My chcemy wrócić w pełni do swojego ciała, poczuć jak nasza dusza wyraża się poprzez nasze ciało. SBF nie jest też afirmacją, wizualizacją pozytywnej przyszłości czy też pragnieniem osiągnięcia czegokolwiek. Celem SBF jest połączenie się z duszą i otworzenie się na wszelkie dary, które może nam ona przekazać. Nie zawężamy intencji do „chcenia” czegoś konkretnego np. zdrowia, spełnionego związku czy też bogactwa. Intencja w tej praktyce jest zawsze ta sama: połączenia z najwyższymi wibracjami duszy, które na ten moment są dla nas dostępne i…. otwieramy się na CUDA. To powoduje, że otrzymujemy znacznie, znacznie więcej, aniżeli byśmy chcieli i wyśnili sobie w najśmielszych snach.

Zdobądź uprawienia do pracy tą metodą:

Ukończenie Certyfikowanego Kursu Praktyka Soul Body Fusion® uprawnia do prowadzenia indywidualnych sesji SBF, również jako element pracy zawodowej. Absolwenci Kursu otrzymują międzynarodowy Certyfikat Praktyka Soul Body Fusion®, który uprawnia do pracy tą metodą.

Inwestycja

Cena promocyjna do 31.12.2023 to 450 zł

Cena od 1.01.2024 to 550 zł

Termin kursu

14 stycznia (niedziela) w godz. 10-18
Przewidziana jest godzinna przerwa na lunch oraz dwie krótsze przerwy kawowe.

Miejsce

Online na zoom

Certyfikacja

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat Praktyka Soul Body Fusion®, który uprawnia do pracy tą metodą z klientem 1 na 1. Ten kurs nie uprawnia to prowadzenia warsztatów grupowych oraz sesji grupowych SBF. Aby móc pracować z grupami należy ukończyć kurs Nauczycielski Soul Body Fusion®.

PROWADZĄCA KURS

Katarzyna Gwiazdowska – w 2011r. ukończyła kurs Praktyka Soul Body Fusion® u autorki metody Jonette Crowley i … zakochała się w tej praktyce od pierwszego wejrzenia. Ujęła ją prostota metody – każdy może się jej nauczyć – a jednocześnie głębia i moc transformacji.

Z zawodu psycholog, z wielką radością obserwowała jak SBF działa tam, gdzie klasyczna psychologia dojść nie może. Na poziomie duszy. Dlatego zdecydowała się pójść dalej, w 2015r ukończyła kurs Nauczycielski, a w 2018r. kurs Nauczycielski II stopnia (SBF Master Teacher).

Obecnie jest jedyną osobą w Polsce, która szkoli Nauczycieli tej metody. Od ponad 10 lat praktykuje Soul Body Fusion® codziennie, doświadczając jak ta metoda podnosi jakość życia oraz poszerza świadomość.

AUTORKA METODY SOUL BODY FUSION®

Jonette Crowley – jest duchową nauczycielką i podróżniczką. Od roku 1990 prowadzi warsztaty rozwoju duchowego prowadzone metodą chanellingu. Prowadzi swoje centrum rozwoju duchowego Center for Creative Consciousness (Centrum Twórczej Świadomości) w Denver, Kolorado. Zanim przebudziła się jej umiejętność chanellingu pracowała jako manager i trener przez wiele lat w USA i Australii.
Autorka książek SOUL BODY FUSION oraz THE EAGLE AND THE CONDOR (Orzeł i Kondor), które zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, w tym polski. Można je zakupić na stronie wydawnictwa Biały Wiatr. Więcej o Jonette Crowley na stronie: www.JonetteCrowley.com oraz www.soulbodyfusion.com

FORMULARZ

  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  0