Certyfikowany Kurs Nauczycielski Soul Body Fusion®

TERMIN

19-21 listopada i 3-5 grudnia (dwa zjazdy)
W piątek godz. 18:00 – 21:00
Sob. – Niedz. godz. 10:00 – 18:00.

MIEJSCE

Kurs online

INWESTYCJA

1950 zł

Jesteś zainteresowany nauczaniem Soul Body Fusion®?

 • Uwielbiasz metodę Soul Body Fusion® i efekty, które dzięki niej można osiągnąć?
 • Chcesz podzielić się swoją wiedzą i entuzjazmem z innymi?
 • Chcesz ponieść Soul Body Fusion® na nowy poziom w swoim życiu?
 • Chcesz robić to, co kochasz, pomagając ludziom?
 • Szukasz nowej ścieżki zawodowej, która byłaby spójna z pragnieniami Twojego serca ?
 • Dla mnie SBF było niesamowitym doświadczeniem miłości, wdzięczności, radości i pokoju wewnętrznego. Niesłychane doświadczenie olbrzymiej mocy. Po raz pierwszy w życiu doświadczyłam jedności ciała z duchem. Światło, które pojawiło się w moim sercu, będzie tliło się już zawsze. Kasiu dziękuję Ci za profesjonalizm i ciepło wewnętrzne.

  Dagmara Warszawa
 • Dzięki SBF wróciłam do siebie, do takiego stanu, kiedy niczego nie potrzebuję. Jestem pełna radości i czuję, że mogę wszystko.

  Paulina Płońsk
 • Soul Body Fusion jest dla mnie zdobyciem zaufania i odwagi, że moja dusza wie co jest dla mnie najlepsze. Jest drogowskazem na dalsze życie.

  Kaja Warszawa
 • (...) Nie przypuszczałam, że skoki kwantowe, przemiany odbywają się w jednej chwili zachodzą tak "po prostu", z taką łatwością i lekkością pomimo mierzenia się z Ego, z ograniczeniami swojego umysłu, z oczekiwaniami. Polecam. Warto

  Ania Kraków
 • Obiektywnie patrząc na kalendarz to jeszcze miesiąc temu czułam absolutną ciemność duszy - ja to nazywałam końcem świata bez jakiegokolwiek światełka nadziei. (...) Teraz czuję, że jestem lata świetlne za tymi myślami. Neti, neti, neti - to mnie już nie dotyczy! Tu na Gozo w Sannat odkryłam, że teraz moja dusza będzie moim światłem. A ja czuję, że dam światło, nadzieję, innym, moim bliskim. Dziękuję Kasiu!

  Ewelina Toruń
 • Pobyt z Kasią Gwiazdowską na warsztatach Soul Body Fusion mogę zaliczyć do najbardziej udanych wakacji. Świetnie zorganizowany, zajęcia bardzo ciekawe. Pomysł, że była z nami osoba gotująca nam posiłki był super. Kasia Vegushka gotuje cudownie. Jej wegańska kuchnia bardzo mi smakowała.(...)

  Asia Wrocław
 • Rekomenduję warsztaty Soul Body Fusion każdemu, kto szuka światła w tunelu. Każdemu, kto stawia na swój rozwój wewnętrzny i szuka uspokojenia serca. Teraz już wiem jaka jest odpowiedź na pytanie: Co dalej zrobić ze swoim życiem? To oczywiste teraz. Robić Soul Body Fusion, słuchać swojej duszy, "medytować na klifach". Nie pamiętam kiedy ostatnio czułam taką MOC w sobie i w grupie.

  Wiola Gdańsk
 • Kasiu dziękuję za Twoją uważność na nasze potrzeby, bezpieczeństwo, otwartość, zaufanie, a przede wszystkim profesjonalizm w realizacji celów. Bardzo cenię Twoje wyczucie i elastyczność kiedy dbasz o nasz komfort pracy.

  Matylda Łódź
 • To był dla mnie dobry czas. Dotknęłam te obszary swojej psychiki, do których na co dzień nie zaglądam. Myślę, że chyba wreszcie zamknę i pożegnam przeszłość. Teraz otwieram się na nowe doświadczenia (...). Dziękuję Kasiu za Twoją pracę z kobietami. Dzięki niej mamy większe szanse do osiągnięcia samorealizacji. Uzmysłowiłam sobie jaka fantastyczna moc w nas drzemie!

  Magda Kielce
 • Wyjazd bardzo mi się podobał. Nasze kręgi, cudowne energie, super widoki, wewnętrzny spokój, dobre jedzenie. Wszystko to dawało mi poczucie jedności i miłości. (...) To cudowne, że można spotkać tak wspaniałe kobiety, że można czuć ich inność i jedność zarazem.

  Patrycja Warszawa

Na kursie nie tylko nauczysz się jak uczyć SBF, ale również:

  • rozwiniesz w sobie umiejętności autoprezentacji
  • wzmocnisz pewność siebie oraz zaangażowanie
  • polepszysz umiejętność nawiązywania kontaktu z grupą oraz zarządzania energią w grupie
  • nauczysz się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach
  • pogłębisz swoje doświadczenie połączenia duszy i ciała
  • nauczysz się prowadzić warsztaty online na zoomie (zarządzanie grupą na wideokonferencjach, specyfika wirtualnego procesu grupowego, umiejętności techniczne i obsługa aplikacji zoom, przygotowanie pomocy szkoleniowych do warsztatów online)

   

 • Kurs Nuaczycielski będzie prowadzony przez certyfikowanego Trenera Nauczycieli Soul Body Fusion®, Katarzynę Gwiazdowską, która ukończyła II stopień Kursu Nauczycielskiego w maju 2018 w Rumunii u Jonette Crowley, autorki metody. Dzięki temu kursowi będziesz miał głębsze zrozumienie SBF i otrzymasz certyfikat do nauczania innych. Zachęcamy wszystkie osoby, które wzięły już udział w kursie Praktyka Soul Body Fusion® oraz w Quantum Soul Body Fusion® u Jonette Crowley do pójścia dalej ścieżką rozwoju i zdobycia certyfikatu Nauczyciela SBF!Ten kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu Nauczyciela i uprawnia do prowadzenia 1 i 2 dniowych warsztatów Soul Body Fusion®. Każdy nauczyciel jest również wpisany na międzynarodową listę nauczycieli www.SoulBodyFusion.com/teachers.htmKurs Nauczycielski jest najwyższą formą rozwoju osobistego i duchowego. Nic tak bardziej nie rozwija jak uczenie innych!Warunkiem zapisania się na kurs nauczycielski SBF jest ukończenie przynajmniej jednego kursu Praktyka SBF. Jeżeli jeszcze nie ukończyłeś/łaś tego kursu podstawowego zapraszamy na kurs 11 września, który odbędzie się w formule online. Szczegóły tutaj.

Książka Jonette Crowley „Soul Body Fusion: Proces, który przywraca jedność duszy i ciała” (wyd. Biały Wiatr w Polsce) jest dostępna w języku angielskim, polskim i 10 innych językach. Autorka opisuje w niej SBF jako proste i potężne narzędzie, tak ważne szczególnie w okresie dużych zmian. Nastał czas, aby pomóc wszystkim dostroić się do swojego Ciała i Duszy! Lektura tej książki jest obowiązkowa przed uczestnictwem w kursie nauczycielskim.

O prowadzącej

Katarzyna Gwiazdowska posiada ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu i 6-letnie doświadczenie w szkoleniu trenerów. W 2011 r. zrobiła kurs Praktyka Soul Body Fusion® i zakochała się w tej metodzie od pierwszego wejrzenia. Znalazła w niej wszystko, co jest potrzebne, aby uzdrowić się i rozwinąć w sobie najgłębszy potencjał. I przestała szukać dalej…
W 2014r ukończyła I stopień kursu nauczycielskiego SBF w Kopenhadze, a w 2018r II stopień w Bukareszcie, który uprawnia do szkolenia nauczycieli.
Psycholog, dyplomowana trenerka detoksu Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA, były wykładowca na wydziale psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania oraz były nauczyciel w Szkole Trenerów Biznesu Intra-Biznes.
Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Prowadzi m.in. warsztaty o tematyce rozwoju osobistego, psychodietetyki, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, asertywności oraz kręgi kobiet, sesje jogi i medytacji. Jej ogromną pasją są wyprawy w miejsca mocy na całym świecie.

O autorce Soul Body Fusion®

Jonette Crowley jest współczesną mistyczką i „duchowym Indiana Jones”. Od roku 1990 prowadzi popularne warsztaty rozwoju duchowego prowadzone metodą chanellingu. Prowadzi swoje centrum rozwoju duchowego Center for Creative Consciousness (Centrum Twórczej Świadomości) w Denver, Kolorado. Zanim przebudziła się jej umiejętność chanellingu pracowała jako manager i trener przez wiele lat w USA i Australii w przemyśle komputerowym. Posiada MBA i doktorat z wyróżnieniem Phi Beta Kappa. Autorka książek SOUL BODY FUSION oraz THE EAGLE AND THE CONDOR (Orzeł i Kondor) przetłumaczonych na język polski i wydanych przez wydawnictwo Biały Wiatr.
Więcej na stronie: www.JonetteCrowley.com oraz www.soulbodyfusion.com.

Książka Jonette:

Soul Body Fusion: Proces, który przywraca jedność duszy i ciała” (wyd. Biały Wiatr w Polsce) jest dostępna w języku angielskim, polskim i 10 innych językach. SBF jest prostym i potężnym narzędziem, szczególnie w czasach zmiany i otwarcia, że jest to czas, aby pomóc wszystkim dostroić się do swojego Ciała i Duszy!

Dodatkowe informacje

Koszt warsztatu:
PROMOCJA: 1950 zł
HARMONOGRAM WPŁAT
1000 zł zaliczki przy zapisie na kurs
950 zł do 15 listopada
ZAPISZ SIĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOLISTICA Katarzyna Gwiazdowska reprezentowaną przez *Katarzynę Gwiazdowską* w celu kontaktu i/lub realizacji usługi.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO i polityka prywatności znajduje się TUTAJ

KONTAKT ZE MNĄ

E-MAIL
kontakt@kasiagwiazdowska.com

TELEFON
+48 506 299 187

FACEBOOK
facebook.com/kasiagwiazdowskacom

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.