Certyfikowany Kurs Nauczycielski Soul Body Fusion®

TERMIN

17-19 listopada
1-3 grudnia
piątek godz. 19:00 – 21:00
sobota – niedziela 10:00 – 18:00

MIEJSCE

Kurs online

INWESTYCJA

PROMOCJA do 30 września 2250 zł
Cena od 1 października 2500 zł
Osoby powtarzające kurs:
PROMOCJA do 30 września 750 zł
Cena od  1 października 950 zł

Jesteś zainteresowany nauczaniem Soul Body Fusion®?

 • Uwielbiasz metodę Soul Body Fusion® i efekty, które dzięki niej można osiągnąć?
 • Chcesz podzielić się swoją wiedzą i entuzjazmem z innymi?
 • Chcesz ponieść Soul Body Fusion® na nowy poziom w swoim życiu?
 • Chcesz robić to, co kochasz, pomagając ludziom?
 • Szukasz nowej ścieżki zawodowej, która byłaby spójna z pragnieniami Twojego serca ?
 • Dla mnie SBF było niesamowitym doświadczeniem miłości, wdzięczności, radości i pokoju wewnętrznego. Niesłychane doświadczenie olbrzymiej mocy. Po raz pierwszy w życiu doświadczyłam jedności ciała z duchem. Światło, które pojawiło się w moim sercu, będzie tliło się już zawsze. Kasiu dziękuję Ci za profesjonalizm i ciepło wewnętrzne.

  Dagmara Warszawa
 • Dzięki SBF wróciłam do siebie, do takiego stanu, kiedy niczego nie potrzebuję. Jestem pełna radości i czuję, że mogę wszystko.

  Paulina Płońsk
 • Soul Body Fusion jest dla mnie zdobyciem zaufania i odwagi, że moja dusza wie co jest dla mnie najlepsze. Jest drogowskazem na dalsze życie.

  Kaja Warszawa
 • (...) Nie przypuszczałam, że skoki kwantowe, przemiany odbywają się w jednej chwili zachodzą tak "po prostu", z taką łatwością i lekkością pomimo mierzenia się z Ego, z ograniczeniami swojego umysłu, z oczekiwaniami. Polecam. Warto

  Ania Kraków
 • Obiektywnie patrząc na kalendarz to jeszcze miesiąc temu czułam absolutną ciemność duszy - ja to nazywałam końcem świata bez jakiegokolwiek światełka nadziei. (...) Teraz czuję, że jestem lata świetlne za tymi myślami. Neti, neti, neti - to mnie już nie dotyczy! Tu na Gozo w Sannat odkryłam, że teraz moja dusza będzie moim światłem. A ja czuję, że dam światło, nadzieję, innym, moim bliskim. Dziękuję Kasiu!

  Ewelina Toruń
 • Pobyt z Kasią Gwiazdowską na warsztatach Soul Body Fusion mogę zaliczyć do najbardziej udanych wakacji. Świetnie zorganizowany, zajęcia bardzo ciekawe. Pomysł, że była z nami osoba gotująca nam posiłki był super. Kasia Vegushka gotuje cudownie. Jej wegańska kuchnia bardzo mi smakowała.(...)

  Asia Wrocław
 • Rekomenduję warsztaty Soul Body Fusion każdemu, kto szuka światła w tunelu. Każdemu, kto stawia na swój rozwój wewnętrzny i szuka uspokojenia serca. Teraz już wiem jaka jest odpowiedź na pytanie: Co dalej zrobić ze swoim życiem? To oczywiste teraz. Robić Soul Body Fusion, słuchać swojej duszy, "medytować na klifach". Nie pamiętam kiedy ostatnio czułam taką MOC w sobie i w grupie.

  Wiola Gdańsk
 • Kasiu dziękuję za Twoją uważność na nasze potrzeby, bezpieczeństwo, otwartość, zaufanie, a przede wszystkim profesjonalizm w realizacji celów. Bardzo cenię Twoje wyczucie i elastyczność kiedy dbasz o nasz komfort pracy.

  Matylda Łódź
 • To był dla mnie dobry czas. Dotknęłam te obszary swojej psychiki, do których na co dzień nie zaglądam. Myślę, że chyba wreszcie zamknę i pożegnam przeszłość. Teraz otwieram się na nowe doświadczenia (...). Dziękuję Kasiu za Twoją pracę z kobietami. Dzięki niej mamy większe szanse do osiągnięcia samorealizacji. Uzmysłowiłam sobie jaka fantastyczna moc w nas drzemie!

  Magda Kielce
 • Wyjazd bardzo mi się podobał. Nasze kręgi, cudowne energie, super widoki, wewnętrzny spokój, dobre jedzenie. Wszystko to dawało mi poczucie jedności i miłości. (...) To cudowne, że można spotkać tak wspaniałe kobiety, że można czuć ich inność i jedność zarazem.

  Patrycja Warszawa

Na kursie nie tylko nauczysz się jak uczyć SBF, ale również:

  • rozwiniesz w sobie umiejętności autoprezentacji
  • wzmocnisz pewność siebie oraz zaangażowanie
  • polepszysz umiejętność nawiązywania kontaktu z grupą oraz zarządzania energią w grupie
  • nauczysz się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach
  • pogłębisz swoje doświadczenie połączenia duszy i ciała
  • nauczysz się prowadzić warsztaty online na zoomie (zarządzanie grupą na wideokonferencjach, specyfika wirtualnego procesu grupowego, umiejętności techniczne i obsługa aplikacji zoom, przygotowanie pomocy szkoleniowych do warsztatów online)

   

 • Kurs Nuaczycielski będzie prowadzony przez certyfikowanego Trenera Nauczycieli Soul Body Fusion®, Katarzynę Gwiazdowską, która ukończyła II stopień Kursu Nauczycielskiego w maju 2018 w Rumunii u Jonette Crowley, autorki metody. Dzięki temu kursowi będziesz miał głębsze zrozumienie SBF i otrzymasz certyfikat do nauczania innych. Zachęcamy wszystkie osoby, które wzięły już udział w kursie Praktyka Soul Body Fusion® oraz w Quantum Soul Body Fusion® u Jonette Crowley do pójścia dalej ścieżką rozwoju i zdobycia certyfikatu Nauczyciela SBF!Ten kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu Nauczyciela i uprawnia do prowadzenia 1 i 2 dniowych warsztatów Soul Body Fusion®. Każdy nauczyciel jest również wpisany na międzynarodową listę nauczycieli www.SoulBodyFusion.com/teachers.htmKurs Nauczycielski jest najwyższą formą rozwoju osobistego i duchowego. Nic tak bardziej nie rozwija jak uczenie innych!Warunkiem zapisania się na kurs nauczycielski SBF jest ukończenie przynajmniej jednego kursu Praktyka SBF. Jeżeli jeszcze nie ukończyłeś/łaś tego kursu podstawowego zapraszamy na kurs 11 września, który odbędzie się w formule online. Szczegóły tutaj.

Książka Jonette Crowley „Soul Body Fusion: Proces, który przywraca jedność duszy i ciała” (wyd. Biały Wiatr w Polsce) jest dostępna w języku angielskim, polskim i 10 innych językach. Autorka opisuje w niej SBF jako proste i potężne narzędzie, tak ważne szczególnie w okresie dużych zmian. Nastał czas, aby pomóc wszystkim dostroić się do swojego Ciała i Duszy! Lektura tej książki jest obowiązkowa przed uczestnictwem w kursie nauczycielskim.

O prowadzącej

Katarzyna Gwiazdowska posiada ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu i 6-letnie doświadczenie w szkoleniu trenerów. W 2011 r. zrobiła kurs Praktyka Soul Body Fusion® i zakochała się w tej metodzie od pierwszego wejrzenia. Znalazła w niej wszystko, co jest potrzebne, aby uzdrowić się i rozwinąć w sobie najgłębszy potencjał. I przestała szukać dalej…
W 2014r ukończyła I stopień kursu nauczycielskiego SBF w Kopenhadze, a w 2018r II stopień w Bukareszcie, który uprawnia do szkolenia nauczycieli.
Psycholog, dyplomowana trenerka detoksu Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA, były wykładowca na wydziale psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania oraz były nauczyciel w Szkole Trenerów Biznesu Intra-Biznes.
Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Prowadzi m.in. warsztaty o tematyce rozwoju osobistego, psychodietetyki, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, asertywności oraz kręgi kobiet, sesje jogi i medytacji. Jej ogromną pasją są wyprawy w miejsca mocy na całym świecie.

O autorce Soul Body Fusion®

Jonette Crowley jest współczesną mistyczką i „duchowym Indiana Jones”. Od roku 1990 prowadzi popularne warsztaty rozwoju duchowego prowadzone metodą chanellingu. Prowadzi swoje centrum rozwoju duchowego Center for Creative Consciousness (Centrum Twórczej Świadomości) w Denver, Kolorado. Zanim przebudziła się jej umiejętność chanellingu pracowała jako manager i trener przez wiele lat w USA i Australii w przemyśle komputerowym. Posiada MBA i doktorat z wyróżnieniem Phi Beta Kappa. Autorka książek SOUL BODY FUSION oraz THE EAGLE AND THE CONDOR (Orzeł i Kondor) przetłumaczonych na język polski i wydanych przez wydawnictwo Biały Wiatr.
Więcej na stronie: www.JonetteCrowley.com oraz www.soulbodyfusion.com.

Książka Jonette:

Soul Body Fusion: Proces, który przywraca jedność duszy i ciała” (wyd. Biały Wiatr w Polsce) jest dostępna w języku angielskim, polskim i 10 innych językach. SBF jest prostym i potężnym narzędziem, szczególnie w czasach zmiany i otwarcia, że jest to czas, aby pomóc wszystkim dostroić się do swojego Ciała i Duszy!

Dodatkowe informacje

Harmonogram wpłat:
1000 zł zaliczki przy zapisie
II rata do 31 października

UWAGA: Do skorzystania z ceny promocyjnej upoważnia data wpłaty zaliczki do 30 września.
Zaliczki nie są zwracane jeśli uczestnik wycofa się na 2 tygodnie lub później przed rozpoczęciem kursu.

ZAPISZ SIĘ


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOLISTICA Katarzyna Gwiazdowska reprezentowaną przez *Katarzynę Gwiazdowską* w celu kontaktu i/lub realizacji usługi.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO i polityka prywatności znajduje się TUTAJ

  KONTAKT ZE MNĄ

  E-MAIL
  kontakt@kasiagwiazdowska.com

  TELEFON
  +48 506 299 187

  FACEBOOK
  facebook.com/kasiagwiazdowskacom

  Recent Posts
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.