Certyfikowany Kurs Nauczycielski Soul Body Fusion® z Jonette Crowley

TERMIN

START: środa 23 maja 2018 r.
KONIEC: niedziela 27 maja 2018 r.

MIEJSCE

Miejsce Youness Clinic, ok. 50 km od Bukaresztu
Rumunia
https://www.younessclinic.ro

INWESTYCJA

$850 + $100 tłumaczenie na język polski.
Dodatkowo koszt zakwaterowania

Jesteś zainteresowany nauczaniem Soul Body Fusion®?

 • Uwielbiasz metodę Soul Body Fusion® i efekty, które dzięki niej można osiągnąć?
 • Chcesz podzielić się swoją wiedzą i entuzjazmem z innymi?
 • Chcesz ponieść Soul Body Fusion® na nowy poziom w swoim życiu?
 • Chcesz robić to, co kochasz, pomagając ludziom?

Zapisz się na Certyfikowany Kurs Nauczycielski SBF w Bukareszcie!

Kurs będzie prowadzony w języku angielskim przez autorkę metody, Jonette Crowley i tłumaczony symultanicznie na język polski przez Katarzynę Gwiazdowską, nauczycielkę SBF. Będziesz miał głębsze zrozumienie SBF i otrzymasz certyfikat do nauczania innych!

Zachęcamy wszystkie osoby, które wzięły już udział w kursie podstawowym Soul Body Fusion® do zdobycia certyfikatu Nauczyciela SBF! To jedyny taki kurs zaplanowany na rok 2018. Jeśli jeszcze nie wziąłeś udziału w kursie podstawowym, nie szkodzi. Wsobotę 19 maja Jonette będzie prowadziła w Bukareszcie 1-dniowy kurs podstawowy Soul Body Fusion, a następnie na drugi dzień w niedzielę, 20 maja: Kurs zaawansowany Soul Body Fusion! – wersja rozszerzona.

O kursie:

Na kursie nie tylko nauczysz się jak uczyć SBF, ale również rozwiniesz w sobie umiejętności prezentacji i pewności siebie, zaangażowania i kontaktu z grupą … w skrócie … nauczysz się jak zostać profesjonalnym trenerem. Jonette posiada ponad 10-letnie doświadczenie w szkoleniu nauczycieli, konsultantów i trenerów korporacyjnych.

Nauczyciel: Jonette Crowley

Gdy zostaniesz nauczycielem, będziemy Cię wspierać. Chcemy, abyś odniósł sukces rozpowszechniając tą prostą i skuteczną metodę przywracania zdrowia, dobrego samopoczucia i pełni. Warunkiem zapisania się na kurs nauczycielski SBF jest ukończenie przynajmniej jednego, jednodniowego kursu SBF prowadzonego przez Jonette lub jednego z naszych certyfikowanych nauczycieli. Lista nauczycieli jest umieszczona na: www.SoulBodyFusion.com/teachers.html. W Polsce nauczycielami są m.in. Katarzyna Gwiazdowska i Ewa Foley.
www.JonetteCrowley.com; email info@JonetteCrowley.com

Książka Jonette:

Soul Body Fusion: Proces, który przywraca jedność duszy i ciała” (wyd. Biały Wiatr w Polsce) jest dostępna w języku angielskim, polskim i 10 innych językach. SBF jest prostym i potężnym narzędziem, szczególnie w czasach zmiany i otwarcia, że jest to czas, aby pomóc wszystkim dostroić się do swojego Ciała i Duszy!

Dodatkowe informacje

 • MIEJSCE: Youness Clinic, ok. 50 km od Bukaresztu, Rumunia. https://www.younessclinic.ro
 • TERMIN: 23 – 27 maja 2018. Zaczynamy o 9:30 w środę 23.05 i kończymy o 14:00 w niedzielę 27.05.
 • ORGANIZATOR W POLSCE: Katarzyna Gwiazdowska, Nauczyciel SBF. E-mail: kontakt@kasiagwiazdowska.com, tel. +48 506 299 187
 • KOSZT KURSU: $ 850 + $100 tłumaczenie na język polski (materiały szkoleniowe oraz symultaniczne tłumaczenie podczas kursu)
 • WYMAGANA ZALICZKA: $180 do Polskiego Organizatora
 • KOSZT ZAKWATEROWANIA I WYŻYWIENIA: 65 EURO za dzień w pokoju 2-osobowym, 3 posiłki wegetariańskie. Dla osób, chcących zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych dopłata 25%. Płatność za zakwaterowanie na miejscu.
ZAPISZ SIĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup” reprezentowaną przez *Katarzynę Gwiazdowską* w celu kontaktu i/lub realizacji usługi.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO i polityka prywatności znajduje się TUTAJ

KONTAKT ZE MNĄ

E-MAIL
kontakt@kasiagwiazdowska.com

TELEFON
+48 506 299 187

FACEBOOK
facebook.com/kasiagwiazdowskacom

 • Ta metoda dotyka samego sedna. Dzięki niej mogę bezpośrednio komunikować się z moją duszą. Jest to powrót do Tego, Kim jestem, czyli powrót do Prawdy. Powrót do Siebie. Powrót do Domu. Powrót do Domu Tutaj. Powrót do Natury.

  Piotr Warszawa
 • Dla mnie SBF było niesamowitym doświadczeniem miłości, wdzięczności, radości i pokoju wewnętrznego. Niesłychane doświadczenie olbrzymiej mocy. Po raz pierwszy w życiu doświadczyłam jedności ciała z duchem. Światło, które pojawiło się w moim sercu, będzie tliło się już zawsze. Kasiu dziękuję Ci za profesjonalizm i ciepło wewnętrzne.

  Dagmara Warszawa
 • Dzięki SBF wróciłam do siebie, do takiego stanu, kiedy niczego nie potrzebuję. Jestem pełna radości i czuję, że mogę wszystko.

  Paulina Płońsk
 • Soul Body Fusion jest dla mnie zdobyciem zaufania i odwagi, że moja dusza wie co jest dla mnie najlepsze. Jest drogowskazem na dalsze życie.

  Kaja Warszawa
 • (...) Nie przypuszczałam, że skoki kwantowe, przemiany odbywają się w jednej chwili zachodzą tak "po prostu", z taką łatwością i lekkością pomimo mierzenia się z Ego, z ograniczeniami swojego umysłu, z oczekiwaniami. Polecam. Warto

  Ania Kraków
 • Obiektywnie patrząc na kalendarz to jeszcze miesiąc temu czułam absolutną ciemność duszy - ja to nazywałam końcem świata bez jakiegokolwiek światełka nadziei. (...) Teraz czuję, że jestem lata świetlne za tymi myślami. Neti, neti, neti - to mnie już nie dotyczy! Tu na Gozo w Sannat odkryłam, że teraz moja dusza będzie moim światłem. A ja czuję, że dam światło, nadzieję, innym, moim bliskim. Dziękuję Kasiu!

  Ewelina Toruń
 • Pobyt z Kasią Gwiazdowską na warsztatach Soul Body Fusion mogę zaliczyć do najbardziej udanych wakacji. Świetnie zorganizowany, zajęcia bardzo ciekawe. Pomysł, że była z nami osoba gotująca nam posiłki był super. Kasia Vegushka gotuje cudownie. Jej wegańska kuchnia bardzo mi smakowała.(...)

  Asia Wrocław
 • Rekomenduję warsztaty Soul Body Fusion każdemu, kto szuka światła w tunelu. Każdemu, kto stawia na swój rozwój wewnętrzny i szuka uspokojenia serca. Teraz już wiem jaka jest odpowiedź na pytanie: Co dalej zrobić ze swoim życiem? To oczywiste teraz. Robić Soul Body Fusion, słuchać swojej duszy, "medytować na klifach". Nie pamiętam kiedy ostatnio czułam taką MOC w sobie i w grupie.

  Wiola Gdańsk
 • Kasiu dziękuję za Twoją uważność na nasze potrzeby, bezpieczeństwo, otwartość, zaufanie, a przede wszystkim profesjonalizm w realizacji celów. Bardzo cenię Twoje wyczucie i elastyczność kiedy dbasz o nasz komfort pracy.

  Matylda Łódź
 • To był dla mnie dobry czas. Dotknęłam te obszary swojej psychiki, do których na co dzień nie zaglądam. Myślę, że chyba wreszcie zamknę i pożegnam przeszłość. Teraz otwieram się na nowe doświadczenia (...). Dziękuję Kasiu za Twoją pracę z kobietami. Dzięki niej mamy większe szanse do osiągnięcia samorealizacji. Uzmysłowiłam sobie jaka fantastyczna moc w nas drzemie!

  Magda Kielce
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.