W swoim Newsletterze z lutego Jonette Crowley, twórczyni metody Soul Body Fusion, pisze, że Rok 2019 jest Rokiem Przemian:

„Stare, zewnętrzne struktury i nasza wewnętrzna tożsamość mogą się rozpaść, dając nam możliwość przejścia głębokiej transformacji i ponownego odrodzenia. W styczniu zaobserwowaliśmy potężne zmiany z całkowitym zaćmieniem księżyca. To było przejście przez cienie w kierunku nowego światła, tego, co nieznane. W osobistych odczytach, które robiłam w zeszłym miesiącu, widziałam, że ludzie załamywali się gdy wkraczali w nieznane,  czy to mając problemy zdrowotne czy też kończąc swoje związki. W tym roku będą odbywać się drastyczne zmiany, więc nie traktuj ich personalnie.

Jesteśmy wezwani do samoświadomości i odpowiedzialności za siebie. Podczas tych zmian, wyzwań i turbulencji, które występują na całym świecie szukajmy mądrości własnego serca. Ważna będzie nasza wewnętrzna równowaga. Musimy skupiać się na sobie, kierować się własną świadomością, zamiast przenosić emocje na reaktywność tłumu i na to, co kiedyś działało w przeszłości. Utrzymujcie świadomość jedności, wspaniałomyślność, dobroć i miłość w sposób, który pozbawia lęku i interesowności.”

Dzięki metodzie Soul Body Fusion możemy skierować się do wewnątrz, wsłuchać się bardziej w swoje serce, w jego prowadzenie i kierować się tym, co dla nas ważne. Wśród chaosu i szybkich zmian spotkanie ze swoją duszą może być jak przypłynięcie do spokojnego portu, gdzie możesz odetchnąć i zastanowić się dokąd właściwie chcesz płynąć? Jakie masz wartości, które Cię przyciągają? A gdzie, i z kim, nie chcesz już dalej iść?

Codzienna praktyka Soul Body Fusion pomaga w trzymaniu dobrego kursu w swoim życiu. W realizowaniu tego, co ważne i odrzucaniu tego, co już Ci nie służy. Jest prostą metodą, dostępną dla każdego. Nie potrzebujesz znać się na medytacji, czy też przejść kilkustopniowe szkolenie. Dzięki niej, będziesz mógł znaleźć wszystkie odpowiedzi, których tak długo szukałeś na zewnątrz.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0