• W obecnych czasach bardzo potrzebne nam są narzędzia i wskazówki aby pielęgnować zdrowie na poziomie ciała, umysłu i duszy. Dzięki takiemu podejściu możemy unikać chorób cywilizacyjnych i cieszyć się dobrym zdrowiem bez interwencji medycznych. Z ogromną radością polecam książkę, napisaną przez Panią Katarzynę Gwiazdowską - moją pacjentkę, która poprzez własne doświadczenie odkrywa „Tajemnice zdrowia”.

  Dr n. med. Preeti Agrawal Specjalista medycyny integracyjnej
 • Zapoznanie się z książką Katarzyny Gwiazdowskiej ułatwi wielu osobom odkrycie prawdy, że najcenniejszą rzeczą jaką posiadamy jest zdrowie. O zdrowiu napisano nieskończenie wiele prac naukowych, książek, czy artykułów promujących zdrowy styl życia, a światowa Organizacja Zdrowia od lat popularyzuje hasło – „Twoje zdrowie w twoich rękach”. Ta organizacja definiuję także, że „Zdrowie jest pełnią fizycznego, psychicznego i społecznego dobrostanu człowieka, a nie tylko brakiem choroby”. Z kolei „Wielki Słownik Medyczny Polskiej Akademii Nauk” podaje, że - „Zdrowie; (łac sanitas.); jest to stan pełnej sprawności fizycznej, psychicznej i społecznej potwierdzony subiektywnie i obiektywnie, również przez badanie lekarskie”. Nie ma najmniejszej wątpliwości że zdrowie jest największym skarbem darowanym człowiekowi i należy robić wszystko, by każdy to sobie uświadomił i chronił je już od najmłodszych lat. Niestety często tracimy zdrowie przez najbardziej aktywne lata życia by zdobywać pieniądze, a gdy ono się psuje w dojrzałych latach – każdy by oddał ostatni grosz – by je odzyskać. Książka Katarzyny Gwiazdowskiej w ciekawy oraz bardzo interesujący sposób, porusza tak ważne problemy, jak stres, potrzebę właściwego nawadniania organizmu, umiejętność dobrego oddychania, czy też właściwe odżywianie. Autorka wielokrotnie podkreśla, jak ważne jest widzenie nie tylko chorego organu lecz całościowe dostrzeganie człowieka, a więc soma i psyche, a nawet środowiska i otoczenia w którym człowiek przebywa i pracuje. O konieczności życia w zgodzie z naturą i wpływie środowiska na zdrowie mówił już przed blisko 2500 laty Hipokrates. Dał on w swym dziele Corpus Hippocraticum traktat „Peri aeron, hydaton, topon” czyli „O powietrzu wodzie i okolicach” opisujący wpływ gleby, wody klimatu na występujące na danym terenie schorzenia. Cieszę się, że ukazuje się, jeszcze jedna pozycja o całościowym pojmowaniu ochrony zdrowia uświadamiająca każdego czytelnika, że NAJLEPSZĄ RZECZĄ JAKA MOŻESZ SOBIE ZAOSZCZĘDZIĆ NA STARE LATA – JESTEŚ TY SAM.

  Prof. dr hab. n. med. Jerzy Woy-Wojciechowski Honorowy Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
 • Książka Katarzyny Gwiazdowskiej to nie tylko holistyczny program powrotu do zdrowia poprzez regenerację ciała, emocji, umysłu i ducha... To odtrutka na obecne czasy - pełne toksyn, lęku, złości, niepewności i zagubienia. Autorka pokazuje, że warto wziąć własne zdrowie we własne ręce, zmienić styl życia, dokonywać świadomych wyborów, być uważnym w życiu, a ono... stanie się lepsze, piękniejsze i pełniejsze. Niby mały krok, ale może odmienić nasz świat i zawsze warto go zrobić!

  dr n. med. Magdalena Dominika Turowska Pediatra, specjalista medycyny chińskiej, akupunktury i hirudoterapii
 • Pokaż mi swoich nauczycieli a powiem Ci kim jesteś. Z Kasią mieliśmy okazję spotkać się na ścieżce propagowania nauk witalnych. Osobista droga przygotowała ją do roli autentycznego i oddanego Przewodnika, a połączenie tak wielu wymiarów w jednym dziele wskazuje, że rozumie ona złożoność ludzkich losów i będzie potrafiła Cię wesprzeć również na Twojej drodze odkrywania holistycznego zdrowia. To może być twoje sześć tygodni do pełni życia. I to na skróty.

  dr Maciej Kozakiewicz Autor bestsellera: Slow jogging. Japońska droga do witalności
 • Mądrość ajurwedy jest nieprzemijająca. Uczy jak żyć, aby być zdrowym i szczęśliwym, a tego pragnie każdy z nas. Autorka w sposób przejrzysty i praktyczny przedstawia zasady tej wspaniałej wiedzy. Zachęcam do lektury każdego, kto zgodnie z naturą pragnie zadbać o swoje zdrowie.

  Elżbieta Żuk - Widmańska Konsultant ajurwedy, Jiva Ayurveda
 • Nie łatwo jest zmienić nawyki i dotrzeć w głąb siebie. Wiem z własnego doświadczenia jak ważny w powrocie do zdrowia jest poziom emocjonalny i duchowy. Kasia również zwraca na to uwagę i prowadzi czytelnika krok po kroku ku pozytywnej zmianie. Pokazuje kompleksowo i wiarygodnie ogrom wiedzy i własnych doświadczeń, a jednocześnie robi to w łatwy i praktyczny sposób. Po prostu od razu wiesz od czego masz zacząć. Nikt w tak holistyczny sposób nie zebrał w jednej książce ważnych informacji dla naszego zdrowia i lepszego samopoczucia. Kasia zadbała o całe spektrum od kuchni po duchowość. To nie jest zwykły poradnik. Jest to zaproszenie do głębokiego spotkania ze sobą. Ta książka jest niezwykła - wiarygodna, kompleksowa i niezwykle praktyczna. Marzę, aby każdy przeczytał tę książkę, łącznie z nastolatkami.

  Iwona Kubiak Coach, psycholog, terapeuta systemowy
 • Powszechnie znana baśń o „Kopciuszku” to metaforyczna pochwała roli oczyszczania, które w nagrodę za wysiłek przynosi dostęp do całego królestwa. Katarzyna Gwiazdowska w niniejszej książce podaje rękę każdemu, kto pragnie zmienić swoją niewygodną rzeczywistość i wyruszyć w podróż do Królestwa Zdrowia. To nie siostry Kopciuszka czy ktokolwiek inny dostąpił zaszczytu wielkiej nagrody tylko Ta, Która się Oczyszczała. Z pokorą, nie tylko oddzielając ziarno od plew, ale także transformując emocje, społeczne przekonania czy programy rodowe. Autorka z wielką troskliwością robi tu wnikliwy przegląd wszelkich możliwych obszarów, czekających na detoks w ludzkim życiu, a wykorzystując swoje zdobyte doświadczenie i cenną wiedzę, pokazuje jak z Kopciuszka stać się prawdziwą Królową Życia.

  Magda Wdowiak Mgr inż. biotechnologii, Konsultant Biologii Totalnej i Uzdrawiania Przez Świadomość
 • Książka Katarzyny jest idealnym uzupełnieniem biblioteczki osób interesujących się własnym rozwojem. Autorka w przystępny sposób ujmuje w niej kwestię zdrowia fizycznego, pamiętając przy tym również o strefie emocjonalnej i psychicznej. Pokazuje jak zadbać o dobry stan wszystkich tych obszarów życia. Treść książki oparta jest na osobistych doświadczeniach autorki i na jej zmaganiach z losem, a to pozwoliło jej w prosty i praktyczny sposób przekazać czytelnikowi klucz do dobrego samopoczucia. W książce przedstawione zostały sposoby działania na oczyszczania i wewnętrzną przemianę ku lepszemu życiu w sile oraz pełni energii.

  Barbara Górak Trenerka rozwoju osobistego
 • Zmienianie życia to moja pasja i zarazem zawód, dlatego z przyjemnością przeczytałem książkę Katarzyny Gwiazdowskiej, która opisuje skuteczny, a zarazem prosty sposób na sześciotygodniową transformację. Z doświadczenia mogę polecić nie tylko samą lekturę, ale też zastosowanie jej w praktyce - wszystko, co jest zawarte w tej publikacji, zostało przetestowane przez autorkę nie tylko na niej samej, ale też na jej współtowarzyszkach i współtowarzyszach drogi do zdrowego stylu życia.

  Jerzy Górak Trener detoksu holistycznego, trener rozwoju osobistego.
 • Kasia Gwiazdowska w bardzo prosty i przystępny sposób pokazuje jak dzięki naturalnym metodom możemy poradzić sobie ze stresem, wydłużyć swoje życie, zachować zdrowie i pogodę ducha! Jest to wspaniała pozycja dla terapeutów, którzy zamiast opowiadać godzinami w gabinetach swoim pacjentom/klientom: jak najlepiej oczyścić swój organizm, co można jeść, czego unikać, dlaczego tak a nie inaczej.....mają gotową ściągę w postaci książki "Tajemnice zdrowia ". W naszym gabinecie będzie lekturą obowiązkową. Dziękujemy Kasiu za zebranie tak obszernej wiedzy.

  Agnieszka Krzewicka i Paweł Szlachta Naturoterapeuci prowadzący gabinet biorezonansu
 • Jako wieloletnia uczestniczka detoksów holistycznych prowadzonych przez Katarzynę Gwiazdowską, jestem pod wrażeniem jak dużo rad i wskazówek mogę jeszcze wykorzystać dla swojego zdrowia, rozwoju i zmiany. Tą książkę chce się czytać, czyta się dobrze i warto ją czytać. To idealna lektura dla osób które pragną wrócić do zdrowia, jak i dla tych, którzy chcą być w doskonałej formie psycho-fizycznej i odnosić sukcesy.

  Wanda T. Kosno-Dąbruś Mgr farmacji
 • "Tajemnice Zdrowia" to pierwszy tak kompleksowy i holistyczny przewodnik dla każdego, kto chce zadbać o siebie. Zdrowie to nie tylko brak choroby, ale przede wszystkim harmonia ciała, emocji i ducha. Aby każdy z nas mógł osiągnąć ten stan Katarzyna Gwiazdowska zabiera nas w niezwykłą podróż, z wielkim wyczuciem, szczerością oraz dogłębną wiedzą, opartą na własnym doświadczeniu i wieloletniej pracy z klientami. Przedstawiony w książce 6 tygodniowy program jest esencją najlepszych osiągnięć medycyny wchodu i zachodu, psychologii oraz duchowości. Dzięki niemu każdy może stworzyć swoją indywidualną drogę do zdrowia, równowagi, spokoju wewnętrznego i szczęścia. Lektura obowiązkowa!

  Agnieszka Witczak Praktyk Integrującej Obecności i Integracji Oddechem
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0