Zlot Praktyków i Nauczycieli Soul Body Fusion®

Spotkanie z „Babcią” Jonette Crowley
Uwolnij swoją moc i potencjał dzięki nowym inicjacjom!

70

TERMIN

6 MARCA
15:00 – 22:00

MIEJSCE

On-line na Zoom’ie

INWESTYCJA

400zł
Promocja za cały weekend z Jonette 750zł

Obecne czasy są katalizatorem głębokich zmian wewnątrz i na zewnątrz nas. Jednak często nasze fizyczne, emocjonalne i mentalne ciała po prostu nie nadążają za tempem tych zmian. Podczas tego jednodniowego kursu Jonette pomoże Ci w pełniejszym urzeczywistnieniu Twojej mocy i potencjału, dzieląc się potężnymi inicja-cjami i aktywacjami, które ulepszają Twoje pole energii kwantowej. Będziesz także pra-cować w parach z innymi certyfikowanymi Praktykami, aby uziemić i zrównoważyć w ciele te nowe częstotliwości. Naszym celem jest wzmocnienie Twojej praktyki Soul Body Fusion®, abyś mógł/mogła być najlepszym Praktykiem lub Nauczycielem SBF w tych czasach, gdy tak wiele osób potrzebuje naszej pomocy.

Jest to NOWE Quantum Soul Body Fusion® z nowym programem, który jest dostępny
tylko dla certyfikowanych Praktyków i Nauczycieli SBF.

Dodatkowe Informacje:

Cena: 400 zł

(Ponieważ ten QSBF różni się od poprzednich, nie ma zniżki dla powtarzających)

Cena za cały weekend z Jonette: 750 zł

Godzina: 15:00-22:00

Zapisy: foley@foley.com.pl

Warsztat będzie w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski. Ten kurs jest przeznaczony tylko dla osób mówiących po polsku.

Zeszłego lata Jonette została zainicjowana jako „Babcia” w tradycji rdzennych Amerykanów. Jest teraz częścią świętych obrzędów życia. Jej moc jako światowego szamana rośnie.

jonette-crowley-shaman

Wszystkie odpowiedzi są w nas

Tak mówi wiele tradycji duchowych

Soul Body Fusion® pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Przewodnika, który mądrze będzie prowadził nas przez meandry życia. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym.

zestrojenie ciała na poziomie komórkowym

Z możliwie najwyższą energią, jaką może ono utrzymać.

Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ nasze komórki się zmieniają, by dostroić się do wyższych częstotliwości. Niekończące się, ponieważ dusza nie ma granic. Ta piękna synchronizacja duchowego i fizycznego aspektu nas zachodzi na poziomie kwantowym.

Ta metoda dotyka samego sedna

Piotr z Warszawy

Dzięki niej mogę bezpośrednio komunikować się z moją duszą. Jest to powrót do Tego, Kim jestem, czyli powrót do Prawdy. Powrót do Siebie. Powrót do Domu. Powrót do Domu Tutaj. Powrót do Natury.

 • Dla mnie SBF było niesamowitym doświadczeniem miłości, wdzięczności, radości i pokoju wewnętrznego. Niesłychane doświadczenie olbrzymiej mocy. Po raz pierwszy w życiu doświadczyłam jedności ciała z duchem. Światło, które pojawiło się w moim sercu, będzie tliło się już zawsze. Kasiu dziękuję Ci za profesjonalizm i ciepło wewnętrzne.

  Dagmara Warszawa
 • Dzięki SBF wróciłam do siebie, do takiego stanu, kiedy niczego nie potrzebuję. Jestem pełna radości i czuję, że mogę wszystko.

  Paulina Płońsk
 • Soul Body Fusion jest dla mnie zdobyciem zaufania i odwagi, że moja dusza wie co jest dla mnie najlepsze. Jest drogowskazem na dalsze życie.

  Kaja Warszawa
 • (...) Nie przypuszczałam, że skoki kwantowe, przemiany odbywają się w jednej chwili zachodzą tak "po prostu", z taką łatwością i lekkością pomimo mierzenia się z Ego, z ograniczeniami swojego umysłu, z oczekiwaniami. Polecam. Warto

  Ania Kraków
 • Obiektywnie patrząc na kalendarz to jeszcze miesiąc temu czułam absolutną ciemność duszy - ja to nazywałam końcem świata bez jakiegokolwiek światełka nadziei. (...) Teraz czuję, że jestem lata świetlne za tymi myślami. Neti, neti, neti - to mnie już nie dotyczy! Tu na Gozo w Sannat odkryłam, że teraz moja dusza będzie moim światłem. A ja czuję, że dam światło, nadzieję, innym, moim bliskim. Dziękuję Kasiu!

  Ewelina Toruń
 • Pobyt z Kasią Gwiazdowską na warsztatach Soul Body Fusion mogę zaliczyć do najbardziej udanych wakacji. Świetnie zorganizowany, zajęcia bardzo ciekawe. Pomysł, że była z nami osoba gotująca nam posiłki był super. Kasia Vegushka gotuje cudownie. Jej wegańska kuchnia bardzo mi smakowała.(...)

  Asia Wrocław
 • Rekomenduję warsztaty Soul Body Fusion każdemu, kto szuka światła w tunelu. Każdemu, kto stawia na swój rozwój wewnętrzny i szuka uspokojenia serca. Teraz już wiem jaka jest odpowiedź na pytanie: Co dalej zrobić ze swoim życiem? To oczywiste teraz. Robić Soul Body Fusion, słuchać swojej duszy, "medytować na klifach". Nie pamiętam kiedy ostatnio czułam taką MOC w sobie i w grupie.

  Wiola Gdańsk
 • Kasiu dziękuję za Twoją uważność na nasze potrzeby, bezpieczeństwo, otwartość, zaufanie, a przede wszystkim profesjonalizm w realizacji celów. Bardzo cenię Twoje wyczucie i elastyczność kiedy dbasz o nasz komfort pracy.

  Matylda Łódź
 • To był dla mnie dobry czas. Dotknęłam te obszary swojej psychiki, do których na co dzień nie zaglądam. Myślę, że chyba wreszcie zamknę i pożegnam przeszłość. Teraz otwieram się na nowe doświadczenia (...). Dziękuję Kasiu za Twoją pracę z kobietami. Dzięki niej mamy większe szanse do osiągnięcia samorealizacji. Uzmysłowiłam sobie jaka fantastyczna moc w nas drzemie!

  Magda Kielce
 • Wyjazd bardzo mi się podobał. Nasze kręgi, cudowne energie, super widoki, wewnętrzny spokój, dobre jedzenie. Wszystko to dawało mi poczucie jedności i miłości. (...) To cudowne, że można spotkać tak wspaniałe kobiety, że można czuć ich inność i jedność zarazem.

  Patrycja Warszawa
Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.