Zapraszam Cię serdecznie do Kręgu Kobiet

TERMINY

29.06-2.07.2023
zaczynamy kolacją w czwartek o 18:00 
kończymy obiadem w niedzielę o 14:00

MIEJSCE

Pałac Nieznanice
(k/ Częstochowy)
www.nieznanice.pl

INWESTYCJA

Promocja do 30 kwietnia 1750 zł
Cena od 1 maja 1950 zł
ZNIŻKA dla uczestniczek kręgów kobiet z Kasią Gwiazdowską -100 zł
Czy pragniesz wzmocnić swoje poczucie własnej wartości?
Zadbać o siebie, swoje potrzeby i nauczyć je wyrażać?
 Czy zdarza Ci się grać drugoplanową rolę w swoim życiu i chciałabyś to zmienić?
Czy pragniesz odkryć w sobie pełnię kobiecości, poczuć ją mocno w sobie?
Czy czujesz w sobie MOC, ale czasem nie potrafisz z niej korzystać?
Pragniesz być bardziej asertywna i dbać o swoje granice?
A może szukasz dobrego pomysłu na urlop połączony z rozwojem osobistym?
Jeśli odpowiedziałaś TAK na przynajmniej jedno pytanie to… ten wyjazdowy krąg kobiet jest dla Ciebie!

 

W programie wyjazdowego kręgu kobiet:

warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet poruszające następujące tematy: poczucie własnej wartości, umiejętność wyrażania swoich potrzeb, asertywności – stawianie zdrowych granic, rozwijanie w sobie różnych wymiarów kobiecości, poszukiwanie swojej własnej kobiecej ścieżki, dbanie o siebie na poziomie ciała i ducha. 

medytacje i relaksacje, praktyka Soul Body Fusion, ćwiczenia pogłębionego oddechu,
taniec intuicyjny, taniec brzucha i świetna zabawa! 

Jeżeli szukasz wzmocnienia swojej kobiecości, wsparcia życzliwych osób, przestrzeni na dzielenie się swoimi radościami
i smutkami, poczucia siostrzeństwa tak potrzebnego w dzisiejszych czasach – zapraszam Cię na nasze spotkania. Tworzymy wspólnotę świadomych kobiet, które wzmocnione „u źródła” mogą później realizować siebie w pełni w pracy zawodowej i w życiu osobistym. 

Od wieków na całym świecie w różnych kulturach kobiety zasiadały w kręgu. Czasem spotykały się w Czerwonym Namiocie podczas menstruacji, aby świętować swoją kobiecość, zatrzymać się, dzielić się ważnymi sprawami, słuchać i być wysłuchaną oraz poczuć swoje połączenie z cyklami natury. Dziś, w świecie bardzo męskim, gdzie praca wymaga od nas często rywalizacji, a dom łączenia wielu funkcji na raz – matki, żony, partnerki, kochanki, kobiety pracującej itp. – zasiadanie w kręgu jest tym bardziej nam potrzebne, aby przywrócić wewnętrzną równowagę i zanurzyć się w kobiecości. Mieć tylko czas dla siebie, odetchnąć i nabrać pozytywnej energii. Wtedy nasza kobiecość może rozkwitnąć! 

Co robimy podczas tych spotkań?

– rozwijamy swoją kobiecość
– wzmacniamy swoją intuicję
– pracujemy nad poczuciem własnej wartości
– praktykujemy poszerzanie świadomości poprzez medytację i Soul Body Fusion®
– nawiązujemy lepszy kontakt ze swoim ciałem poprzez masaże, taniec, ruch i oddech
– wsłuchujemy się w głos naszego serca
– rozmawiamy na ważne dla nas tematy i dzielimy się doświadczeniem
– dbamy o siebie nawzajem
– dzielimy się takimi kobiecymi wartościami jak opiekuńczość, czułość, miłość, wsparcie emocjonalne, wzajemny szacunek, mądrość
– jesteśmy prawdziwe, zdejmujemy maski i nie oceniamy się na wzajem
– dbamy o Matkę Ziemię
– odpoczywamy w przestrzeni serca i miłości

„Kręgi Kobiet są po to, żeby stworzyć kobietom bezpieczną przestrzeń, w której mogą wyrażać wszystko, co im leży na sercu. Otrzymać uwagę, empatię, współczucie, zrozumienie, odzwierciedlenie, uzdrowienie, wzmocnienie, wsparcie i inspirację do działania. Naczelną zasadą kręgu jest prawda. Ego zostaje wycofane, bo tu celem nie jest, żeby komuś zaimponować czy wywrzeć wrażenie. W kręgu chodzi o to, żeby być autentyczną i naprawdę dzielić się sobą”. – Tanna Jakubowicz Mount. 

 

Znaczenie kręgu

Krąg jest archetypem, symbolizującym równość i nieskończoność. W środku kręgu często ustawia się ołtarz pełen przedmiotów mocy takich jak: kryształy, świeczka, żywe kwiaty, biała szałwia, karty intuicyjne itp. Pozbawione jakiejkolwiek hierarchii siedzimy wszystkie w kręgu w jednakowej odległości od siebie i od centrum kręgu. To pomaga nam nie tylko poczuć jedność na płaszczyźnie fizycznej, ale również umożliwia głębszy kontakt duchowy. Jedna kobieta, często zwana prowadzącą, trzyma przestrzeń i prowadzi krąg. 

Co dają kręgi?

Dzięki takim spotkaniom możesz jeszcze bardziej zbliżyć do siebie, odkryć pragnienia swojego serca i poczuć swoją wewnętrzną moc. W kręgu nie udzielamy rad, ani nie narzucamy niczego, nie plotkujemy i nie rozmawiamy o innych. Możesz poczuć się w tej przestrzeni w pełni bezpiecznie, wysłuchana i zobaczona taką,  jaką jesteś. Ważna jest dla nas autentyczność i Prawda. 

Możesz też spotkać osoby, z którymi nawiążesz głęboką relację i przyjaźń .

Prowadząca:

Kasia Gwiazdowska – psycholog, psychodietetyk, nauczycielka metody Soul Body Fusion®. Prowadzi kręgi kobiet już od 2012r. Uczyła się pracy z kobietami od wybitnych nauczycielek takich jak: Ewa Foley (Polska), Jonette Crowley (USA), Komala de Amorim (Brazylia), Santoshi (Hiszpania), Arvick Baghramian (Iran/Hiszpania). W swojej pracy opiera się na praktyce Soul Body Fusion, tradycji jogi i tantry, szamanizmie współczesnym oraz pracy w nurcie psychoterapii zorientowanej na proces. 

DODATKOWE INFORMACJE:

 • Cena wyjazdowego kręgu kobiet promocja do 30 kwietnia 1750 zł, cena od 1 maja 1950 zł.
  ZNIŻKA dla uczestniczek kręgów kobiet z Kasią Gwiazdowską -100 zł
 • Cena kręgu zawiera warsztaty z Katarzyną Gwiazdowską, pełne wyżywienie (trzy wegetariańskie posiłki) oraz zakwaterowanie w pokoju 2-os (dopłata do pokoju 1-os to 80zł/dobę).
 • Zakwaterowanie od godz. 16:00 w czwartek 29.06. Wszystkie wcześniejsze przyjazdy/ pobyty dzień wcześniej proszę ustalać bezpośrednio z Pałacem. Zaczynamy kolacją w czwartek o 18:00 i kończymy obiadem w niedzielę o 14:00. Wykwaterowanie do godz. 14 w niedzielę.
 • WARUNKI REZERWACJI: Miejsce rezerwuje WYŁĄCZNIE przedpłata w wysokości 500 zł przelewem na konto HOLISTICA Katarzyna Gwiazdowska
 • Na miejscu jest możliwość skorzystania z masaży i zabiegów za dodatkową opłatą w DEVA SPA (ofertę SPA można zobaczyć na www.nieznanice.pl) .

Informacje i zapisy:

ZAPISZ SIĘ

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOLISTICA Katarzyna Gwiazdowska reprezentowaną przez *Katarzynę Gwiazdowską* w celu kontaktu i/lub realizacji usługi.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO i polityka prywatności znajduje się TUTAJ

  KONTAKT ZE MNĄ

  E-MAIL
  kontakt@kasiagwiazdowska.com

  TELEFON
  +48 506 299 187

  FACEBOOK
  facebook.com/kasiagwiazdowskacom

  Recent Posts
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.