Jedną z najważniejszych rzeczy, która pojawia się gdy jesteśmy połączeni ze swoją duszą jest synchroniczność. Coraz częściej przydarzają nam się tzw. „zbiegi okoliczności”. Nagle dostajemy pomoc od nieznanej osoby, dzwoni telefon i otrzymujemy odpowiedź w ważnej sprawie, podjeżdża autobus gdy się spieszymy i zdążamy na spotkanie w ostatniej chwili na czas… Mamy wrażenie, że Wszechświat z nami współpracuje, a my płyniemy wraz z Jego nurtem.

Synchroniczność jest naszym naturalnym stanem. Kiedy się pojawia, to czujemy, że to coś znajomego, że mieliśmy już do tego dostęp. Jedyne co mamy do zrobienia to być w kontakcie ze sobą. Dusza komunikuje się z nami w bardzo subtelny sposób. Poprzez wrażenia w ciele, intuicję, znaki, przeczucia, sny. Wystarczy wyostrzyć szósty zmysł, aby usłyszeć ten głos. I gdy pójdziemy za nim pójdziemy, synchroniczność pojawi się w naturalny sposób.

Gdy spojrzymy na małe dzieci to zobaczymy, że żyją one tak żyją. Co się zatem dzieje, że jako dorośli gubimy ten przepływ? Czujemy, że wszystko idzie jak po grudzie i że straciliśmy z naszą duszą kontakt? Często to, co nas blokuje to nasz LĘK. A może moja intuicja mnie myli? Co się stanie, jeśli dokonam złej decyzji? Puszczę kontrolę i co będzie? A jeśli to nie głos mojej duszy, tylko ja sobie to wszystko wymyśliłem?? Całe te gadanie w naszym umyśle powoduje zamęt i chaos. Jeżeli ten monolog utrzymuje się często, to powoli staje się naszym nawykiem myślowym. Wtedy trudno usłyszeć głos duszy. To jakby zamieszać herbatę, w której są fusy. Dopiero jak poczekamy chwilę i fusy opadną na dno, można się nią delektować. Tak samo jest z naszym umysłem. Dopiero jak się wyciszy, możemy usłyszeć TEN GŁOS.

W pracy z nawiązaniem kontaktu z duszą potrzebne są ODWAGA i ZAUFANIE. Nasza dusza często prowadzi nas ścieżkami, które są mniej uczęszczane. Wbrew konformizmowi i wygodom. Dusza nie zawsze daje nam to, o co prosimy. Ale to, czego potrzebujemy. Dla niej najwyższym celem jest nasz rozwój, więc mogą pojawić się takie wydarzenia, które nie zawsze są łatwe.  Jeśli stawimy im czoło to mamy szansę na duży rozwój. Zaufanie pomaga nam wytrwać. Nie zawsze od razu widzimy po co pewne sytuacje się wydarzyły. Jeżeli będziemy wierzyć, że absolutnie wszystko co się nam przydarza dzieje się dla naszego dobra to pojawi się całkowite zaufanie. Wszystko jest takie jak ma być. Nawet jeżeli na pierwszy rzut oka wydawało nam się, że tak nie jest. Możemy odetchnąć, puścić kontrolę i rozluźnić napięcie…

Pracując metodą Soul Body Fusion możemy mieć coraz lepszy kontakt ze swoją duszą, a w konsekwencji doświadczać synchroniczności. Życie staje się pełniejsze, mamy poczucie, że Wszechświat się nami opiekuje i że cokolwiek się wydarzy, damy sobie radę. Pojawia się większa wrażliwość na znaki, które jak drogowskazy prowadzą nas do następnych rozdziałów naszego życia. Życie nie staje się łatwiejsze. To my, stajemy się silniejsi, aby móc doświadczać i transformować swoje doświadczenia.

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0