TERMIN

31 MAJA, godz. 18:30 – 21:30

MIEJSCE

ONLINE na platformie zoom.
Link do spotkania zostanie przesłany po dokonaniu płatności

INWESTYCJA

PROMOCJA do 25 maja 290 zł,
cena od 26 maja 390zł.

Zapraszamy na 3h webinar dwóch ekspertek: dr n. med. Danieli Kurczabińskiej-Luboń – lekarza specjalistę ds. mikrobiomu i mikroodżywiania oraz mgr Katarzyny Gwiazdowskiej – psychodietetyk i specjalistę detoksu holistycznego. Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań i bezpośredniego kontaktu z ekspertkami.

Jelita nazywane są „kluczem do zdrowia” i „drugim mózgiem” człowieka. To, co dzieję się w świecie mikrobiomu jelitowego bez wątpienia wpływa na zdrowie, bądź jest przyczyną rozwoju wielu chorób. Aktualne badania naukowe pokazują, że bakterie kolonizujące nasze jelita oraz sposób odżywiania maja decydujące znacznie dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego.

Życie codzienne pełne jest sytuacji stresowych i trudnych przeżyć, które z czasem skutkują rozwojem różnych dolegliwości psychicznych i fizycznych. Wiadomo, że długotrwały stres, tuż obok jakości naszego pożywienia, stosowanych leków, stanowi istotny element zaburzający florę naszych jelit. Rozpoznawanie objawów uogólnionego stresu i zdobywanie umiejętności radzenia sobie z nimi na co dzień, stanowi nierozerwalny element holistycznego dbania o zdrowie. Dlatego tak ważne jest dbanie na co dzień o mikroflorę jelitową i właściwe odżywianie.

 

W jaki sposób zadbać o mikrobiotę jelitową? Jak przeprowadzić detoks, aby sobie nie zaszkodzić? Czym jest celowana probiotykoterapia i czy warto ją stosować? Jakie są podstawowe błędy dietetyczne, które szkodzą mikriobiocie? Co odżywia dobre bakterie? Na te i inne pytania odpowiemy na naszym webinarze.

Co zyskasz biorąc udział w tym webinarze?

 • ogromną dawkę wiedzy merytorycznej opartej na aktualnych badaniach naukowych z zakresu mikrobiomu jelitowego jego wpływu na oś jelitowo- mózgową, emocje i nastrój oraz z zakresu nowoczesnej diagnostyki umożliwiającej ocenę tego, co tak naprawdę kryją nasze jelita.
 • dowiesz się jak możesz zdiagnozować mikrobiotę jelitową?
 • Jakie choroby mogą być powiązane z dysbiozą jelit?
 • otrzymasz informację jak oczyścić i zadbać o swoje jelita? Jakie pożywienie jest dobre dla mikrobioty?
  • dowiesz się dlaczego warto stosować detoksy lub posty, aby oczyścić jelita ze złogów i toksyn, wzmocnić zdrowie i dać swojemu organizmowi możliwość powrotu do równowagi.
 • poznasz holistyczne podejście do organizmu człowieka, łączące go w jedną całość i pozwalające na szukanie przyczyn dolegliwości, a nie wyłącznie łagodzenie objawów.
 • dowiesz się jak styl życia wpływa na mikrobiotę i jak możesz go zmienić na bardziej zdrowy?

Prowadzące:

KATARZYNA GWIAZDOWSKA – psychodietetyk, psycholog, dyplomowany trener detoksu holistycznego, trenerka rozwoju osobistego. Absolwentka Wydziału Psychologii i Studiów Podyplomowych z Psychodietetyki Uniwersytetu SWPS w Warszawie, Stypendystka rocznego programu naukowego Wydziału Psychologii na Université Paris X Nanterre w Paryżu, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA oraz rocznego Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley. Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Prowadzi m.in. konsultacje psychodietetyczne, detoksy holistyczne, warsztaty z profilaktyki stresu, treningi medytacji, jogę i sesje oddechowe. Autorka książki „Tajemnice zdrowia”, w której opisuje detoks holistyczny z dwóch perspektyw: naukowych badań Zachodu i starożytnej mądrości Wschodu.

www.kasiagwiazdowska.com

DANIELA KURCZABIŃSKA-LUBOŃ – lekarz, nauczyciel akademicki, ekspert w dziedzinie biologii funkcjonalnej, mikroodżywiania i zaburzeń mikrobioty jelitowej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach oraz Studiów Podyplomowych w zakresie biologii funkcjonalnej i mikroodżywiania na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Burgońskiego w Dijon. Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Wykładowca na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych i AWF w Katowicach. Założycielka i dyrektor zarządzający Ośrodka Medycyny Zdrowia Preveneo. Prezes Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania. Organizator konferencji naukowych i szkoleń z zakresu mikroodżywiania i mikrobioty jelitowej.

www.preveneo.pl

ZAPISZ SIĘ

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOLISTICA Katarzyna Gwiazdowska reprezentowaną przez *Katarzynę Gwiazdowską* w celu kontaktu i/lub realizacji usługi.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO i polityka prywatności znajduje się TUTAJ

  KONTAKT ZE MNĄ

  E-MAIL
  kontakt@kasiagwiazdowska.com

  TELEFON
  +48 506 299 187

  FACEBOOK
  facebook.com/kasiagwiazdowskacom

  Recent Posts
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.