TERMIN

9 stycznia, 16 stycznia, 23 stycznia, 30 stycznia

Godz. 18:30 – 21:30

MIEJSCE

Online przez Zoom

INWESTYCJA

PROMOCJA do 31 grudnia 790 zł
Cena od 1 stycznia 990 zł

Ty to jesteś przewrażliwiona!

Nie bój się, czemu jesteś taki wycofany?

Znowu płaczesz? Co ty się tak wzruszasz non stop?

Co tak zamulasz w domu? Wyjdź w końcu do ludzi!

Czy często słyszysz takie zdania na swój temat? A może nie znosisz tej swojej wrażliwości i próbujesz za wszelką cenę być taka jak inni? „Normalna” wg norm tego świata? Tylko czemu wciąż czujesz się nie na swoim miejscu….? Ten kurs pomoże Ci zrozumieć być może najważniejszą twoją cechę – wysoką wrażliwość. Dzięki temu będziesz mogła pokochać i docenić siebie bardziej i wykorzystywać swój dar z korzyścią dla siebie i innych.

Wysoka wrażliwość jest cechą mniejszości, a nasza kultura zachodu niestety wspiera bardziej osoby przebojowe i skłonne do ryzyka. W konsekwencji możemy się czuć „inne”, „nie przystosowane” do tego świata, „nadwrażliwe”, „gorsze”, choć nasza cecha sama w sobie jest neutralna, a nawet może być bardzo pozytywna. To dzięki niej jesteś osobą empatyczną, ciepłą, emocjonalną, kreatywną, o bujnej wyobraźni. Potrafisz dostrzegać niuanse tam, gdzie inni tego nie widzą. Świetnie wyczuwasz klimat emocjonalny, umiesz budować głębokie relacje z innymi, tworzyć sztukę i doceniać jej piękno.

Cecha wysokiej wrażliwości, odkryta i dobrze opisana przez amerykańską naukowiec, psycholog i psychoterapeutkę Elain N. Aron, jest genetycznie uwarunkowana i ma ją ok. 20% populacji. Czy natura mogłaby się pomylić dając nam cechę, która tylko utrudnia życie? Na pewno nie. Wrażliwość, jak się okazuje, jest niezwykle cenną cechą, dzięki której mogła przeżyć i rozwinąć się cała ludzkość. Jeśli ją zaakceptujemy i pokochamy, możemy zobaczyć ją jako cenny dar, z którego nie tylko my sami możemy czerpać wiele korzyści, ale również nasi bliscy i nasi pracodawcy.

O ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W TYM KURSIE?

–  dowiesz się jak cecha wysokiej wrażliwości jest wbudowana w Twój układ nerwowy – poznasz biologiczne podstawy tej cechy

– zrozumiesz z czego składa się wysoka wrażliwość (głębia przetwarzania zmysłowego, podatność na przestymulowanie,
emocjonalność, dostrzeganie subtelności)

– poczujesz ulgę, że nie jesteś „inna”, „przewrażliwiona” czy też „płaczliwa”. Zrozumiesz, że emocjonalność to cecha wysokiej wrażliwości i że warto się z nią zaprzyjaźnić.

– dowiesz się jaki styl życia jest dla ciebie zdrowy i wspiera twoją wysoką wrażliwość. Przede wszystkim nauczysz się unikania przestymulowania i działania w Twoim optymalnym stanie.

– zrozumiesz dlaczego tak, a nie inaczej reagujesz na to, co się
wydarza  w twoim życiu. Jeżeli masz dziecko lub kogoś z rodziny,
kto jest wysoko wrażliwy, pomoże Ci to zrozumieć jego/jej świat i lepiej się dopasować do jego/jej potrzeb.

– nauczysz się wykorzystywać swoją wysoką wrażliwość, aby budować głębokie i wartościowe relacje z innymi.

– rozwiniesz swoją intuicję i zagłębisz się w duchowość, jako ważną część życia osoby wysoko wrażliwej.

– znajdziesz grupę wsparcia osób podobnych do ciebie. Jak dobrze jest
poczuć wsparcie od takich samych wrażliwców, co Ty.

HARMONOGRAM I TEMATY SPOTKAŃ

9 stycznia – wysoka wrażliwość, jej wyzwania i niezwykłe dary

16 stycznia – dbanie o zdrowie i styl życia wspierający wrażliwców

23 stycznia – bliskie związki i relacje społeczne – wrażliwość jako cecha społeczna

30 stycznia – duchowość i poszukiwanie sensu, o głębi doświadczania życia

Spotkania będą odbywać się w poniedziałki w godz. 18:30 – 21:30 online na platformie zoom.

DODATKOWE INFORMACJE:

INWESTYCJA

PROMOCJA do 31 grudnia 790 zł
Cena od 1 stycznia 990 zł

HARMONOGRAM WPŁAT

Zaliczka 500 zł przy zapisie
II rata do 5 stycznia
UWAGA: Zaliczka nie jest zwracana jak osoba się wycofa na 2 tygodnie przed warsztatem.

Oto kilka historii osób wysoko wrażliwych:

Jestem osobą niezwykle empatyczną, zbyt mocno się przejmuję, często się wzruszam… moi bliscy mówią, że jestem nadwrażliwa. Ale nigdy nie potrafiłam przejść obojętnie przy kimś, kto potrzebuje pomocy. I jeszcze jedno, jestem także wrażliwa na piękno… sztuka i muzyka potrafią doprowadzić mnie do łez  – Ania

Trudno jest mi wytrzymać w miejscach, gdzie dużo się dzieje, jest hałas i głośna muzyka. Często doświadczam przestymulowania, tak jakbym nie była przystosowana do tego szybkiego i głośnego świata. Chyba coś ze mną jest nie tak. Szybko się męczę i nie mogę dotrzymać kroku moim imprezującym znajomym. Wolę ciche wieczory w domu, z kubkiem ciepłej herbaty i z książką – Joanna

Kariera w korporacji to nie dla mnie. Szybko się spalam, nie potrafię działać pod presją czasu. Niektórzy mówią, że jestem zbyt drobiazgowy, widzą we mnie perfekcjonistę. A ja po prostu mam wrażenie, że widzę więcej niuansów i szczegółów projektu niż inni. Niestety później czuję się bardzo przeciążony i tylko marzę o odpoczynku – Arek

Brzmi znajomo? Czy czujesz się podobnie? Czy czasem jesteś się przytłoczona choć nie wiesz dlaczego? A może myślisz, że zwariowałaś, że inni są normalni, a ty nie? Nic podobnego! Jesteś zupełnie normalna i zdrowa. Jedynie potrzebujesz zaprzyjaźnić się ze swoją wysoką wrażliwością i wykorzystywać ją we właściwy sposób. Serdecznie zapraszam Cię na ten kurs!

ZAPISZ SIĘ

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOLISTICA Katarzyna Gwiazdowska reprezentowaną przez *Katarzynę Gwiazdowską* w celu kontaktu i/lub realizacji usługi.

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO i polityka prywatności znajduje się TUTAJ

  KONTAKT ZE MNĄ

  E-MAIL
  kontakt@kasiagwiazdowska.com

  TELEFON
  +48 506 299 187

  FACEBOOK
  facebook.com/kasiagwiazdowskacom

  Recent Posts
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.