Podróż w głąb siebie, wewnętrzna transformacja

PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE, WEWNĘTRZNA TRANSFORMACJA

IV edycja WARSZTATÓW ROZWOJOWYCH DLA KOBIET

Soul Body Fusion® – joga – medytacja – krąg kobiet – taniec – rozwój osobisty

TERMIN

lipiec 2021

MIEJSCE

Pensjonat Pokoje na Szlaku
Lądek Zdrój

INWESTYCJA

podamy w późniejszym terminie

Jeżeli pragniesz zatrzymać się, wziąć głębszy oddech, przeżyć wewnętrzną transformację, dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu, pożegnać przeszłość i zacząć zupełnie od NOWA, pozbyć się skutków stresu, odpocząć  i zregenerować organizm, wsłuchać się w głos swojej duszy i serca, a przy okazji zwiedzić niezwykłe miejsca MOCY w górach to… ten wyjazd jest dla Ciebie!

Warsztat będzie oparty na praktyce Soul Body Fusion®. Jest  to prosty proces, dzięki któremu możemy otworzyć swoje serce i przywrócić integrację ciała i duszy. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym. W wielu tradycjach duchowych mówi się, że „wszystkie odpowiedzi są w nas”. SBF pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Mistrza.

Codziennie rano będzie nam towarzyszyła praktyka jogi wg Iyengara. Joga pomaga nam lepiej radzić sobie ze stresem. Jest sprawdzoną i znaną od wieków metodą, pozwalającą na uwolnienie ciała i umysłu od negatywnych skutków napięcia psychicznego. Jako system ćwiczeń (asan) i technik oddechowych (pranayam) wszechstronnie wpływa na nasz organizm. Pomaga wyciszyć gonitwę myśli, uelastycznia kręgosłup, rozciąga napięte mięśnie, wzmacnia koncentrację i wewnętrzną równowagę.

Podczas wieczornych kręgów oraz zwiedzając miejsca MOCY będziemy siadać do medytacji, opartej na praktyce uważności (mindfulness). Medytacja to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na uwolnienie negatywnych emocji, obaw i niepokoju. Wnosi wewnętrzny spokój, radość i dobre samopoczucie. Zwiększa samoświadomość i pozwala odkryć samego siebie. To proces, dzięki któremu możemy obserwować swoje myśli, przekonania, odczucia i emocje. Ponadto na warsztatach będzie przestrzeń na tańce, ruch, spotkanie w kręgu oraz dzielenie się.

PROGRAM

 • warsztat „Podróż W Głąb Siebie, Wewnętrzna Transformacja” oparty na praktyce Soul Body Fusion ®,
 • poranna joga  i medytacja*,
 • wieczorne kręgi i tańce,
 • zwiedzanie Lądka Zdroju –  z przewodnikiem,
 • piesza wycieczka po okolicznych górach Złotych (wschodniej części Sudetów) – z przewodnikiem,
 • odpoczynek na łonie natury i w górach.

(*) Nie trzeba mieć doświadczenia ani w praktyce Soul Body Fusion, ani w jodze czy medytacji.

 

OPCJONALNIE (za dodatkową opłatą)

 • korzystanie z części zdrojowej miasteczka: pijalni wód, zabiegów odnowy biologicznej, masaży, basenu z wodą zdrojową.

DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

Warsztat ten dedykujemy kobietom. Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą doświadczyć podróży w głąb siebie.  Naszym celem będzie wewnętrzna transformacja, aby móc w pełni korzystać ze swojego potencjału. Kiedy zwracamy się do wewnątrz, potrafimy wyciszyć umysł oraz otworzyć serce – lepiej radzimy sobie z wyzwaniami, jakie przynosi nam życie. Więcej jest w nas lekkości i entuzjazmu, aby stworzyć coś nowego, twórczego, radosnego.

Będziemy też zwiedzać przepiękne miejsca MOCY w górach i okolicach, aby wspólnie medytować i podnosić swoje wibracje.  Grupa max 12 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

MIEJSCE

Nowy, oddany do użytku w lutym 2019r. pensjonat „Na szlaku”, który mieści się niedaleko urokliwej, zdrowej części miasteczka Lądek Zdrój. Zakwaterowanie w pokojach 2-3 os.

Atrakcje w okolicy: zamek na górze w Javorniku (Czechy) – 14 km, jaskinia niedźwiedzia w Kletnie – 15 km, kopalnia złota w Złotym Stoku – 18 km, kolejka linowa na Czarną Górę – 18 km, twierdza w Kłodzku – 24 km, wodospad Wilczki – 35 km, Polanica Zdrój – 35 km.

Lądek Zdrój – Uzdrowisko Lądek-Zdrój położone jest w południowo-wschodniej części Ziemi Kłodzkiej, u stóp malowniczych Gór Złotych, Gór Bialskich i Krowiarek, wzdłuż rzeki Białej Lądeckej. Ukształtowanie terenu oraz porośnięte zielenią stoki gór powodują, że łagodny klimat Lądka zaliczyć można do tzw. strefy klimatycznej „górskiej dolnej”, najwyżej ocenianej pod względem wartości klimatoterapeutycznych. Zdrój ten natura szczodrze obdarowała nie tylko w malownicze krajobrazy i wyjątkowy klimat, ale przede wszystkim w największe jego bogactwo – źródła unikatowych wód termalnych.

INWESTYCJA

1690zł za cały wyjazd
Rabat 100zł dla osób powtarzających
Zapisy: wymagana wpłata zaliczki 300zł

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-os,
 • poranna joga, sesje ćwiczeń oddechowych i medytacja,
 • zajęcia warsztatowe „Nowego Początek. Wewnętrzna Transformacja”,
 • kręgi wieczorne i tańce,
 • wyżywienie: trzy wegańskie posiłki w ciągu dnia (śniadanie, obiad, kolacja) przygotowywane z lokalnych, sezonowych produktów,

Przykładowe menu:  owsianka ze świeżymi figami / krem marchewkowy z pomarańczą / kotleciki jaglane w sosie pomidorowym, pieczone warzywa korzeniowe, zielona sałatka z granatem. Wszystkie posiłki będą przygotowywane przez wyśmienitą kucharkę Kasię Vegushkę (www.vegushka.pl).

 • wszystkie warsztaty, zajęcia jogi i medytacji, kręgi wieczorne,
 • zorganizowane wycieczki po Lądku Zdroju oraz górach Złotych.

CENA NIE ZAWIERA:

 • dojazdu do ośrodka,
 • dodatkowych zabiegów odnowy biologicznej w zdrojowej części miasteczka.

INFORMACJE I ZAPISY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup” reprezentowaną przez *Katarzynę Gwiazdowską* w celu kontaktu i/lub realizacji usługi.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO i polityka prywatności znajduje się TUTAJ

KONTAKT ZE MNĄ

 

E-MAIL
kontakt@kasiagwiazdowska.com

TELEFON
+48 506 299 187

FACEBOOK
facebook.com/kasiagwiazdowskacom

ZDJECIA PENSJONATU I LĄDKA ZDROJU

OSOBA PROWADZĄCA

KATARZYNA GWIAZDOWSKA – certyfikowana nauczycielka metody Soul Body Fusion®, psycholog, psychodietetyk. Dyplomowana trenerka rozwoju osobistego Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów i Studium Treningu Interpersonalnego Ośrodka INTRA. Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Interesuje się różnymi metodami przywracania naturalnej harmonii organizmu. Prowadzi m.in. warsztaty Soul Body Fusion, kręgi kobiet, warsztaty holistycznego oczyszczania organizmu, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, warsztaty jogi i medytacji. Sztuki pracy z grupą, z energią oraz holistycznych metod uzdrawiania uczyła się od Ewy Foley, Jonette Crowley, Dr Mattie Davis-Wolfe i Dr Davida Thomsona, Joy Manne, Shachara Caspi. Uwielbia pracować z kobietami, zwiedzać miejsca mocy, regularnie ćwiczy jogę i medytuje.

www.kasiagwiazdowska.com

Autorka blogów: www.soulbodyfusion.blogspot.com oraz www.zdrowiewwielkimmiescie.blogspot.com

„Metoda Soul Body Fusion stanęła na mojej drodze jako odpowiedź na pytanie jak połączyć świat ducha i materii. Dzięki niej doświadczyłam pełnego zsynchronizowania mojego „ziemskiego ciała” oraz mojej „boskiej duszy”. To był ten brakujący element, który spowodował, że poczułam pełnię. Po tym połączeniu nastąpiła we mnie ogromna transformacja. Z radością dzielę się tą niezwykłą metodą z innymi prowadząc warsztaty i sesje indywidualne SBF.”

POSIŁKI WEGETARIAŃSKIE PODCZAS WARSZTATU PRZYGOTUJE:

KATARZYNA KUŹMICZ, Vegushka – Kuchnię roślinną uprawia już blisko 10 lat.  Prawdziwa artystka kulinarna – przygotowywane przez nią z miłością dania to wyjątkowa uczta dla ciała i ducha. Propagatorka zdrowego odżywiania i naturalnego stylu życia. Założycielka firmy cateringowej Vegushka (www.vegushka.pl). Kocha zdro­we jedze­nie, zarów­no jeść, goto­wać i dzie­lić się nim z inny­mi.

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.