Zapraszam na wyjazdowy krąg kobiet:
„ODNAJDŹ W SOBIE SPOKÓJ I WEW. RÓWNOWAGĘ –
WARSZTAT REGENERACJI CIAŁA, EMOCJI, UMYSŁU I DUCHA”

TERMIN

9-15.08.2021

Zaczynamy w pon. 9.08 kolacją o 18:00
kończymy w niedz. 15.08 obiadem o 14:00

MIEJSCE

Ośrodek rozwoju osobistego i duchowego “Tu i teraz”
w Nowym Kawkowie

INWESTYCJA

PROMOCJA DO 31 LIPCA!
Zamiast 1100 zł płacisz 990 zł za warsztat

dodatkowa zniżka -100zł dla osób Powtarzających

Cena wyżywienia i zakwaterowania od 730zł

Rok 2020r. dla wielu osób był dużym wyzwaniem. Cały świat się zatrzymał i zaczął się zmieniać w ekspresowym tempie, wymagając od nas dużo cierpliwości, siły i dostosowywania się do nowych zmian. Być może po tym całym roku czujesz się wyczerpana, potrzebujesz się wzmocnić i zregenerować? Pragniesz wziąć głębszy oddech, poradzić sobie ze stresem, wrócić do równowagi, uwolnić emocje zamrożone w ciele, pożegnać przeszłość i zacząć zupełnie od NOWA? Wsłuchać się w głos swojej duszy i serca oraz wykreować swoje życie najwyższej jakości… jeśli tak, to ten wyjazd jest dla Ciebie!

PODCZAS TEGO WARSZTATU… ZADBAMY O CIAŁO:  Joga pomaga nam lepiej radzić sobie ze stresem. Jest sprawdzoną i znaną od wieków metodą, pozwalającą na uwolnienie ciała i umysłu od negatywnych skutków napięcia psychicznego. Jako system ćwiczeń (asan) i technik oddechowych (pranayam) wszechstronnie wpływa na nasz organizm. Pomaga wyciszyć gonitwę myśli, uelastycznia kręgosłup, rozciąga napięte mięśnie, wzmacnia koncentrację i wewnętrzną równowagę.
Dodatkowo na warsztacie będziemy spożywali lekką, wegetariańską dietę, aby oczyścić nasz organizm. Zadbamy też o relaks, wzmocnimy wyczerpane nadnercza i doładujemy baterie!

ZADBAMY O EMOCJE: Gdy przeżywamy stres, często zamrażamy emocje w ciele. Długo chowane w sercu urazy, krzywdy i traumy tworzą to, co Ekhart Tolle nazywa ciałem bolesnym. Aby w pełni powrócić do zdrowia, warto poczuć te emocje, spotkać się z nimi, zrobić im miejsce w ciele za pomocą oddechu i uwolnić je w bezpieczny sposób.  Przy takiej pracy, można poczuć ulgę już po jednej sesji. Medytacja w tańcu to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na uwolnienie negatywnych emocji, złości, obaw i niepokoju. Wnosi wewnętrzny spokój, radość i dobre samopoczucie. Zwiększa samoświadomość i pozwala odkryć samą siebie. Ponadto na warsztatach będzie także przestrzeń na medytacje Osho, ruch intuicyjny, spotkanie w kręgu oraz dzielenie się.

ZADBAMY O UMYSŁ: Spokój ducha przychodzi do nas naturalnie kiedy umysł jest wyciszony. Jeżeli jest w nim tysiąc myśli, które kreują negatywne scenariusze i martwią nas na zapas – wtedy doświadczamy stresu. Gdy jesteśmy myślami w przyszłości lub przeszłości trudno jest doświadczać chwili obecnej i cieszyć się z tego, co jest. Dlatego na warsztacie będziemy praktykować uważność (mindfulness), która w piękny sposób pomoże nam być TU i TERAZ. To niezwykły proces, dzięki któremu możemy obserwować swoje myśli, przekonania, łapać do nich dystans i przestać się z nimi utożsamiać. Dzięki temu zyskujemy wolność i możemy się cieszyć samą radością istnienia!

ZADBAMY O DUCHA: Praktyka Soul Body Fusion® to prosty proces, dzięki któremu możemy odzyskać spokój ducha, otworzyć swoje serce i przywrócić integrację ciała i duszy. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym. W wielu tradycjach duchowych mówi się, że „wszystkie odpowiedzi są w nas”. SBF pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie Mistrza. Dzięki temu zyskujemy ufność w wewnętrzne prowadzenie, czujemy się bardziej ugruntowani w sobie i pewniejsi siebie. Na warsztacie będziemy wzmacniać ducha, tak aby każdy z nas potrafił budować bezpieczeństwo wewnątrz siebie w tak niepewnych czasach.

DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

Warsztat ten dedykuję kobietom. Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą doświadczyć głębokiej regeneracji na wszystkich poziomach: ciała, emocji, umysłu i ducha.  Naszym celem będzie odzyskanie spokoju ducha i wewnętrznej równowagi. Kiedy zwracamy się do wewnątrz, potrafimy wyciszyć umysł oraz otworzyć serce – lepiej radzimy sobie z wyzwaniami, jakie przynosi nam życie. Więcej jest w nas lekkości i entuzjazmu, aby stworzyć coś nowego, twórczego, radosnego.  Będziemy też medytować w przepięknych kręgi MOCY na terenie ośrodka „TU i TERAZ” , aby podnosić swoje wibracje.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Cena warsztatu:  1100 zł, PROMOCJA do 31 lipca 990 zł. Dodatkowa zniżka -100zł dla powtarzających 6 lub 7-dniowy warsztat z Kasią Gwiazdowską (detoksy się liczą)
  • Rezerwacja miejsca na warsztacie WYŁĄCZNIE poprzez przedpłatę w wysokości 500 zł przelewem na konto.
  • Cena warsztatu zawiera 7h zajęć dziennie, w tym joga, medytacja, zajęcia warsztatowe na sali i w kręgach kamiennych w lesie.

  • Cena wyżywienia 528 zł (3 posiłki wegetariańskie); noclegi – w zależności od standardu pokoju od 198 zł do 744 zł; ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani  noclegów).
  • Rezerwacja miejsca w ośrodku mailem pod adresem kawkowo@tuiteraz.eu.
ZAPISZ SIĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOLISTICA Katarzyna Gwiazdowska reprezentowaną przez *Katarzynę Gwiazdowską* w celu kontaktu i/lub realizacji usługi.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO i polityka prywatności znajduje się TUTAJ

KONTAKT ZE MNĄ

E-MAIL
kontakt@kasiagwiazdowska.com

TELEFON
+48 506 299 187

FACEBOOK
facebook.com/kasiagwiazdowskacom

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.