Medytacja w intencji wspaniałego Nowego Roku

 In Uncategorized

Raz w miesiącu, w środę… przyjdź i doświadcz więcej spokoju i wewnętrznej radości!

Medytacja w intencji wspaniałego Nowego Roku

TERMIN

Wtorek  17 stycznia 2018 r.
Godzina: 18:00 – 20:00

MIEJSCE

Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21
www.kuznia-zdrowia.pl

INWESTYCJA

40 zł

„Z serii: Medytacje w Kuźni Zdrowia”

Medytacja to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na pozbycie się codziennego napięcia psychicznego i osiągnięcie stanu pełnego rozluźnienia. Techniki relaksu, takie jak medytacja czy wizualizacja skutecznie obniżają stres, a równocześnie są nieszkodliwe dla organizmu, w przeciwieństwie do np. uspokajających środków farmakologicznych.

Medytowanie w domu czy pod okiem doświadczonego instruktora jest czymś, co można wypróbować bez ryzyka dla organizmu. Aby doświadczyć korzyści płynących z medytacji konieczna jest regularna praktyka. Zajmuje ona tylko kilkanaście minut dziennie, a może stać się najlepszą częścią każdego Twojego dnia.

Ubierz się wygodnie. Jeśli masz weź ze sobą matę do jogi i poduszkę do medytacji.

KORZYŚCI Z MEDYTACJI:

1. Podniesienie odporności organizmu – regularna medytacja rozluźnia i sprawia, że uruchamiają się naturalne procesy samouzdrawiania. Obniża się ciśnienie krwi, zwiększa produkcja serotoniny, która poprawia nastrój.
2. Zmniejszenie skutków stresu – medytacja uspokaja umysł i wycisza negatywne emocje. Dzięki temu możesz myśleć klarowniej i podejmować lepsze decyzje.
3. Lepsza koncentracja – medytacja pozwala zebrać naszą energię na jednym punkcie, a w efekcie lepiej skupić się na zadaniu. Dzięki temu lepiej radzisz sobie z wyzwaniami dnia codziennego.
4. Samoświadomość – medytacja pozwala odkryć samego siebie. To proces, dzięki któremu możemy obserwować swoje myśli, przekonania, odczucia i emocje.
5. Wzmocnienie pozytywnych emocji – medytacja uwalnia nas to od negatywnych emocji, obaw i niepokoju, wnosi wewnętrzny spokój, radość i dobre samopoczucie.

Prowadząca: Katarzyna Gwiazdowska

Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Psychodietetyk, diet coach, psycholog, dyplomowana trenerka detoksu Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA, certyfikowany nauczyciel metody Soul Body Fusion®. Interesuje się różnymi metodami oczyszczania i przywracania naturalnej harmonii organizmu.
Prowadzi m.in. badania żywej kropli krwi w jasnym polu widzenia, detoksy, warsztaty na temat holistycznego oczyszczania organizmu, psychodietetyki, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, asertywności oraz sesje jogi.
Prowadzi blog: www.zdrowiewwielkimmiescie.blogspot.com.

ZAPISZ SIĘ

  KONTAKT ZE MNĄ

  E-MAIL
  kontakt@kasiagwiazdowska.com

  TELEFON
  +48 506 299 187

  FACEBOOK
  facebook.com/kasiagwiazdowskacom

  Recent Posts

  Leave a Comment

  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  0

  Start typing and press Enter to search