„ODNAJDŹ WEWNĘTRZNĄ RÓWNOWAGĘ”
III edycja WARSZTATÓW ROZWOJOWYCH
DLA KOBIET NA MALCIE

Soul Body Fusion® – joga – medytacja – krąg kobiet – taniec – rozwój osobisty

TERMIN

 17 – 24 kwiecień 2018 r.

MIEJSCE

Malta

INWESTYCJA

3100zł + przelot.

PROMOCJA Z OKAZJI DNIA KOBIET!
rabat 200zł przy wpłacie zaliczki do 8 marca.

Jeżeli pragniesz osiągnąć wewnętrzną równowagę, pozbyć się skutków stresu, odpocząć
i zregenerować organizm, wsłuchać się w głos swojej duszy i serca, a przy okazji zwiedzić niezwykłe miejsca MOCY na Malcie to… ten wyjazd jest dla Ciebie!

Warsztat będzie oparty na praktyce Soul Body Fusion®. Jest to prosty proces, który możemy robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią, jakie może ono utrzymać. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym. W wielu tradycjach duchowych mówi się, że „wszystkie odpowiedzi są w nas”. SBF pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Mistrza.

Codziennie rano będzie nam towarzyszyła praktyka jogi wg Iyengara. Joga pomaga nam lepiej radzić sobie ze stresem. Jest sprawdzoną i znaną od wieków metodą, pozwalającą na uwolnienie ciała i umysłu od negatywnych skutków napięcia psychicznego. Jako system ćwiczeń (asan) i technik oddechowych (pranayam) wszechstronnie wpływa na nasz organizm. Pomaga wyciszyć gonitwę myśli, uelastycznia kręgosłup, rozciąga napięte mięśnie, wzmacnia koncentrację i wewnętrzną równowagę.

Podczas wieczornych kręgów oraz zwiedzając miejsca MOCY będziemy siadać do medytacji, opartej na praktyce uważności (mindfullness). Medytacja to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na uwolnienie negatywnych emocji, obaw i niepokoju. Wnosi wewnętrzny spokój, radość i dobre samopoczucie. Zwiększa samoświadomość i pozwala odkryć samego siebie. To proces, dzięki któremu możemy obserwować swoje myśli, przekonania, odczucia i emocje. Ponadto na warsztatach będzie przestrzeń na tańce, ruch, spotkanie w kręgu oraz dzielenie się.

Miejsce:

Malta i Gozo, położone niedaleko Sycylii, posiadają najstarsze na świecie świątynie zbudowane z kamienia
– starsze niż wielkie piramidy w Egipcie i Stonehenge. Wiele osób twierdzi, że Malta i obszar morza położony wokół niej, zawierają świątynie, które są dowodem na istnienie administracyjnego i zarządczego centrum cywilizacji Atlantydzkiej. To właśnie w jednej z tych świątyń Jonette Crowley, autorka metody SBF, miała przekaz dotyczący połączenia Duszy i Ciała na jednym z najwyższych, możliwych poziomów. Opisuje go w swojej książce „Soul Body Fusion” (wyd. Biały Wiatr).

3edycja-malta-obraz
9

Dla kogo jest ten wyjazd?

Warsztat ten dedykujemy kobietom. Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą doświadczyć podróży wgłąb siebie. Naszym celem będzie doświadczanie wewnętrznej równowagi i spokoju, aby móc w pełni korzystać ze swojego potencjału. Kiedy zwracamy się do wewnątrz, potrafimy wyciszyć umysł oraz otworzyć serce – lepiej radzimy sobie z wyzwaniami, jakie przynosi nam życie. Więcej jest w nas lekkości i radości!
Będziemy też zwiedzać przepiękne miejsca MOCY na Malcie i Gozo, aby wspólnie medytować i podnosić swoje wibracje. Grupa max 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program:

  • warsztat „ Odnajdź wewnętrzną równowagę” oparty na Soul Body Fusion ®
  • poranna joga i medytacja
  • zwiedzanie miejsc mocy na Malcie i Gozo
  • medytacje w megalitycznych świątyniach lub nieopodal
  • wieczorne kręgi i tańce
  • odpoczynek na łonie natury i nad morzem.

Dodatkowe informacje:

TERMIN WYJAZDU 17 – 24.04.2018 (wtorek– wtorek). Wylot jest z Warszawy liniami Wizz Air.

MIEJSCE
Sannat na wyspie Gozo, niedaleko portu w Mgarr.
30 min. spacerem od przepięknych klifów Ta-Cenc.
Pensjonaty mają baseny na terenie posesji.

INWESTYCJA
zamiast 3100zł płacisz 2900zł+ przelot
Harmonogram wpłat:
1) I rata przy zapisie 1000zł. Zaliczka nie jest zwracana jeśli uczestniczka wycofa się na miesiąc przed lub później od daty wyjazdu.
2) II rata w wysokości 1200zł do 15.03.2018.

CENA ZAWIERA:
– transfer z lotniska do miejsca zakwaterowania i z powrotem na lotnisko (ok. 2 h)
– zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-os. w luksusowych domach – pensjonatach
– dwa posiłki wegetariańskie w ciągu dnia (śniadanie i obiadokolacja) gotowane ze świeżych produktów lokalnych przez kucharkę (www.vegushka.pl)
– wszystkie warsztaty, zajęcia jogi i medytacji
– dwa pełne dni zorganizowanych wycieczek na Malcie i na Gozo

CENA NIE ZAWIERA:
– ubezpieczenie NNW i KL (koszty leczenia) – w wysokości ok. 50zł płatna przy zakupie biletu lotniczego
– bilet lotniczy liniami Wizz Air już od 700 zł w dwie strony.
– ceny wejść do świątyń płatnych (ok. 10 Euro)

INFORMACJE I ZAPISY
kontakt@kasiagwiazdowska.com

Wyjazd obsługuje:
Biuro Usług Turystycznych Darhoss Tour Krasoń Spółka Jawna
50-146 Wrocław, ul. Łaciarska 30,
Nip  897 001 48 05
Regon 930022639
Numer KRS 0000083357

Biuro Usług Turystycznych Darhoss Tour Krasoń Spółka Jawna posiada Gwarancję ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki M 206921 ważną od 18.09.2016 – do 17.09.2017  na kwotę 322 500 zł wystawioną przez Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Biuro posiada zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Dolnośląskiego  pod numerem ewidencyjnym 198.
Biuro Darhoss Tour jest członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki i Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej.

PROSIMY O WSTRZYMANIE SIĘ Z ZAKUPEM BILETU LOTNICZEGO DO CHWILI, KIEDY DOSTANIECIE PAŃSTWO OD NAS POTWIERDZENIE WYJAZDU GRUPY.

Zdjęcia willi:

kg16
kg15
kg14
kg13
kg12
kg1

Prowadząca: Katarzyna Gwiazdowska

Certyfikowana nauczycielka metody Soul Body Fusion®, psycholog, psychodietetyk. Dyplomowana trenerka rozwoju osobistego Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów i Studium Treningu Interpersonalnego Ośrodka INTRA. Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Interesuje się różnymi metodami przywracania naturalnej harmonii organizmu. Prowadzi m.in. warsztaty Soul Body Fusion, kręgi kobiet, warsztaty holistycznego oczyszczania organizmu, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, treningi asertywności i jogę. „Sztuki pracy z grupą, z energią oraz holistycznych metod uzdrawiania uczyłam się od Ewy Foley, Jonette Crowley, Dr Mattie Davis-Wolfe i Dr Davida Thomsona, Joy Manne. W głębi serca jestem tancerką, na zewnątrz praktyczną organizatorką, regularnie medytuję, czasem śpiewam.”
Autorka blogów: www.soulbodyfusion.blogspot.com oraz www.zdrowiewwielkimmiescie.blogspot.com

„ Metoda Soul Body Fusion stanęła na mojej drodze jako odpowiedź na pytanie jak połączyć świat ducha i materii. Dzięki niej doświadczyłam pełnego zsynchronizowania mojego „ziemskiego ciała” oraz mojej „boskiej duszy”. To był ten brakujący element, który spowodował, że poczułam pełnię. Z radością dzielę się tą metodą z innymi prowadząc warsztaty i sesje indywidualne SBF.”

Na warsztacie asystuje Katarzyna Urbaniak – praktyk SBF, naturopata, właścicielka gabinetu terapii naturalnych www.naturyczas.pl.

Warsztat rekomenduje:

„Polecam warsztaty Soul Body Fusion z Kasią Gwiazdowską na Malcie!”

EWA FOLEY jest cenioną promotorką pozytywnego życia, trenerką rozwoju osobistego i charyzmatycznym mówcą. Jest autorką książek-poradników (także w formie audiobooków i e-booków) zwanych „trylogią życia”: ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy, POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanu oraz BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA – jak oczyszczać
i wzmacniać energię życiową (Wydawnictwo FEERIA). Prowadzi kręgi kobiet oraz autorskie treningi rozwijające inteligencję duchową i emocjonalną, motywujące do zdrowego, twórczego i odpowiedzialnego życia. Jej prezentacje są autentyczne, pełne swobody, spontaniczności i entuzjazmu. www.ewafoley.pl

Posiłki wegetariańskie podczas warsztatu przygotuje;

KATARZYNA VEGUSHKA – Kocha zdrowe jedzenie, zarówno jeść, gotować i dzielić się nim z innymi. Propagatorka zdrowego, świadomego jedzenie i naturalnego stylu życia. Poprzez zdrowe jedzenie rozumie odżywianie zgodnie ze swoimi potrzebami, ponieważ każdy z nas jest indywiduum i nie ma jednej recepty dla wszystkich. Za zdrowe uważa produkty lokalne oraz naturalne (nieprzetworzone), spożywane zgodnie z czasem ich powstania (sezonowe). Założycielka firmy Vegushka foods (www.vegushka.pl).

ZAPISZ SIĘ

KONTAKT ZE MNĄ

E-MAIL
kontakt@kasiagwiazdowska.com

TELEFON
+48 506 299 187

FACEBOOK
facebook.com/kasiagwiazdowskacom

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.